Популярне

Найсильніша людина світу має бажання збудувати в Ужгороді спортзал

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся із володарем титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу» Василем Вірастюком та президентом Федерації стронгмену України, чемпіоном і рекордсменом світу Сергієм Конюшком.

Відомі спортсмени мають бажання збудувати в Ужгороді спортклуб і презентували Богдану Андріїву комплексну пропозицію спортивних клубів в обласних центрах.
Вартість такого проекту – орієнтовно 300 тисяч доларів, є інвестор, готовий надати фінансування. У планах – це двоповерхова будівля, на першому поверсі – тренажерний зал, де можна займатися різними силовими видами спорту, зокрема, стронгменом, пауерліфтингом, важкою атлетикою. На другому поверсі – роздягалки, кардіозал, фітнес-зал.
Заплановано при спортклубі збудувати також майданчик із трибунами, доріжками для проведення змагань і соціальний майданчик для ужгородців. Від міської влади потрібно сприяння: виділення земельної ділянки – 25-30 соток та підведення туди комунікацій.
Проект матиме і соціальну складову: вдень, коли зали не надто зайняті, тренери проводитимуть заняття для всіх бажаючих. Ужгород потрапив до списку міст, де вивчають питання побудови такого клубу, як одне з міст, де сильні осередки Федерації стронгмену.
Згодом зустріч продовжили з участю депутатів міської ради Ужгорода та керівниками федерацій силових видів спорту області і міста. Гості розповіли, що вже мають досвід реалізації таких проектів у Львові, де незабаром відкриється вже другий зал, а у Вінниці міська рада виділила ділянку і починається будівництво.
Сергій Конюшок наголошував на кількох складових проекту: маючи такі зали, спортсмени не будуть, як зараз, займатися в пристосованих підвалах чи напівпідвалах і зі снарядами, виготовленими кустарно – є сертифіковані; тренери можуть нормально заробляти за рахунок масовості, а спортсмени не змушені постійно ходити до влади і спонсорів із простягнутою рукою; буде можливість займатися тим, хто не може оплачувати повну вартість використання залів; діятиме соціальний проект – масово залучатимуть дітей, підлітків.
Наголошувалося також, що Ужгород дуже цікавий щодо географічного розташування, спортсменам усієї Європи зручно діставатися до нас на змагання – і на авто, і, наприклад зі скандинавських країн, літаками в Будапешт чи Кошице.
Міський голова Богдан Андріїв відзначив, що приїзд таких відомих спортсменів, які прославляють Україну на весь світ, пропоноване державно-приватне партнерство – хороший стимул  до розвитку спортивної інфраструктури. Міська влада Ужгорода готова сприяти реалізації пропозицій Василя Вірастюка та його колег, уже ближчим часом за участю відомого ужгородського спортсмена-силача Олексія Мальцева розглянуть можливість переобладнання однієї з колишніх котелень міста або ж спеціалізовану добудову до одного зі стадіонів Ужгорода. Джерело: http://rada-uzhgorod.gov.ua/

 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією