Популярне

Ігор Коцур: «На Закарпатті активно діє кузня майбутніх лісівників»

Сьогодні в Закарпатській області діють 40 шкільних лісництв, де навчаються 400 вихованців. Школярі засвоюють ази лісової справи на ділянках. Діти вивчають і досліджують рослинний і тваринний світ нашого краю. Однак, діяльність шкільних лісництв не обмежується тільки суто навчальним процесом з зазубрювання теоретичних даних. Учні беруть активну участь в природоохоронних і лісогосподарських заходах.

Як розповідає перший заступник начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Коцур, на теренах лісового та гірського краю активно діє кузня майбутніх лісівників:
«Учнівські лісництва – одна з традиційних і в той же час найдієвіших форм залучення учнівської молоді до охорони природи. Вони виховують у дітей дбайливе ставлення до природи, розширюють і поглиблюють знання у галузі природничих наук, дають практичні уміння та навички ведення роботи у лісовому господарстві», - каже Ігор Несторович.
«До того ж молоді лісівники допомагають своїм мудрим старшим наставникам, а саме - роблять посадку і посів лісу, доглядають за лісонасінними плантаціями, вирощування садивного матеріалу для озеленення, виявлення вогнищ пошкодження лісу шкідниками і хворобами та повідомляють керівництво лісництва, охорону і приваблювання птахів, підгодівлю диких тварин і птахів, облік і охорону мурашників, виявлення і охорона пам’яток природи, рідкісних видів дерев, кущів і трав’янистих рослин, заготівлю лікарської сировини, грибів, ягід, насіння дерев і чагарників і дослідницької роботи. Шкільне лісництво може бути стартовим майданчиком для проведення різних форм природоохоронної роботи в школах і позашкільних закладах: створення екологічних стежок, проведення спостережень, екскурсій, експедицій, походів».
Щорічно наші шкільні лісництва беруть активну участь у Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв, і при цьому досягають високих результатів: цьогоріч учні Кам’яницького шкільного лісництва на змаганнях в Черкасах посіли 4 місце випередивши 20 команд своїх суперників.
 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
Всі статті автора

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією