Популярне

Погодні умови на Закарпатті залишаються складними.

У Воловці налипання снігу на електропроводах сягає 10 сантиметрів, ряд населених пунктів на Закарпатті знеструмлені через негоду

Через інтенсивні опади, налипання снігу та падіння дерев на лінії електропередач ряд населених пунктів області залишаються без світла. Станом на 10.30 суботи (14.01) знеструмлено 35 населених пунктів. На Воловеччині без світла залишається частина райцентру, налипання снігу на лініях електропередач сягає 10 см. У районній лікарні електроенергію відновили, однак кілька вулиць, у тому числі мікрорайон із німецькими блочними будинками, залишаються знеструмленими. Працюють аварійні бригади, в найближчі години електроенергія має бути відновлена. На серпантині біля Волівця застряг рейсовий автобус із пасажирами, на місце направлені рятувальники зі спецтехнікою.

У Перечині близько 6-ї години ранку через спрацювання автоматики зупинився електропотяг «Сянки – Мукачево». Аварійні бригади оперативно відновили електропостачання, рух потягу відновлено.
– На чотирьох перевалах на адміністративній межі Закарпаття автомобільний проїзд хоч і утруднений, але забезпечений, – заявляє Геннадій Москаль. – О 10.30 на Абранському та Латірському перевалах (міжнародна траса «Київ – Чоп» у Воловецькому районі) призупинений рух великовагових автомобілів для прочистки та підсипки дорожнього покриття. Після роботи спецтехніки проїзд буде відновлений у повному обсязі. Біля с.Ділове Рахівського району (державна траса «Мукачево – Рогатин»), де зранку зійшли три снігові лавини, автомобільний рух забезпечений по одній смузі.
Практично по всій території області продовжує йти мокрий сніг, який часом переходить у дощ. Закарпатська ОДА повторно закликає водіїв бути максимально обережними на дорогах і по можливості утриматися від поїздок у високогір’я.


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.