ѕопул€рне

«ј ј–ѕј“—№ ≤ ћ»“Ќ» » ¬»Ћ”„»Ћ» —“ќЋ» ≤« “ё“ёЌќ¬ќё ЂЌј„»Ќ ќёї ‘ќ“ќ

15 лютого 2017 року, на митному посту «“иса» викрито спробу незаконного перем≥щенн€ 535 пачок цигарок. “ютюнов≥ вироби украњнець заховав у 5 столах, €к≥ в≥н перевозив до ≤тал≥њ.
¬од≥й автомоб≥л€ «MERCEDES-SPRINTER», громад€нин ”крањни, намагавс€ незаконно вивезти до ≤тал≥њ цигарки смугою руху «червоний» коридор, запевн€в закарпатських митник≥в, що не перем≥щуЇ жодних товар≥в, окр≥м задекларованих.
ѕ≥д час митного контролю у прац≥вник≥в митниц≥ виникла п≥дозра щодо перем≥щенн€ прихованих в≥д митного контролю товар≥в. јвтомоб≥ль скерували у спец≥ально в≥дведене м≥сце, де огл€дова група митник≥в ≥ прикордонник≥в за допомогою сканера ви€вила 535 пачок цигарок ≥з марками акцизного збору ”крањни.
“ак, громад€нин вчинив д≥њ, спр€мован≥ на перем≥щенн€ товар≥в через митний кордон ”крањни з приховуванн€м в≥д митного контролю, тобто з використанн€м засоб≥в або способ≥в, що утруднюють ви€вленн€ таких товар≥в. «а цим фактом складено протокол про порушенн€ митних правил. ÷игарки та столи вилучено. ¬арт≥сть тютюнових вироб≥в становить 11235 грн. —праву скерують до суду, €кий ≥ визначить покаранн€.
 


¬иб≥р редакц≥њ

Ћис
13
“ерноп≥льська б≥знес-тренер: Ђ–епутац≥€ Ц це б≥знес-≥нструментї

Ќа њњ стор≥нц≥ у ‘ейсбук Ц довгий список зан€ть. ¬она допомагаЇ розвивати б≥знес, волонтерить у ЂЌоЇвому  овчез≥ї, займаЇтьс€ благод≥йн≥стю. ќлена ƒейнека Ц кандидат економ≥чних наук, доцент економ≥чного ун≥верситету, координатор к≥лькох б≥знесових ≥ волонтерських проект≥в. ѕ≥сл€ 23-х рок≥в викладанн€ у вишах зрозум≥ла, що може вт≥лити своњ вм≥нн€ у ц≥кав≥ших речах. „им живе сьогодн≥ б≥знес-тренер, п≥дприЇмець ≥ просто людина з великим серцем?

Ћис
06
“ерноп≥льський поет н≥коли не зупин€Їтьс€ ≥ н≥чого не боњтьс€

” 2010 р. мистецьк≥ кола “ернопол€ сприйн€ли його €к чужинц€, що керуватиме культурою м≥ста, до €кого перењхав не так давно. ¬≥н кинув виклик непростому середовищу ≥ зовс≥м скоро змусив зважати на свою думку. ƒо перел≥ку його талант≥в додавс€ ще один – управл≥нський. Ўкода, що нин≥ за посадою начальника управл≥нн€ культури та мистецтв “ерноп≥льськоњ м≥ськоњ ради, €кий завжди дасть ≥нформац≥њ на потр≥бних дл€ синхрону 30 секунд, молод≥ журнал≥сти часто не бачать масштабу особистост≥ ќлександра —мика. «≥знаюсь, останн≥ роки й сама гр≥шила короткими коментар€ми, €к≥ може дати чиновник новинарю, адже в≥н – ход€чий ≥нформприв≥д.

Ћис
06
ѕереполох у “ерноп≥льському обласному Ђметодичному курникуї або €к пос≥паки —тепана Ѕарни ≥ Ћюбомира  рупи крадуть грош≥ в держави (документ)

« достов≥рних джерел стало в≥домо, що цього тижн€ в “ерноп≥льському обласному ≥нститут≥ п≥сл€дипломноњ педагог≥чноњ осв≥ти ставс€ справжн≥с≥нький переполох. ¬ цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», €ким при ном≥нальн≥й на€вност≥ директора ѕетровського ќ.ћ. фактично заправл€Ї його заступник мадам  огут ќ.≤., неспод≥вано нав≥далис€ сл≥дч≥ ”правл≥нн€ державноњ служби боротьби з економ≥чною злочинн≥стю (”ƒ—Ѕ≈«).

Ћис
06
ўедр≥ прем≥альн≥ чиновник≥в √ус€тина на “ерноп≥льщин≥ або “ам, за туманамиЕ

ќс≥нн€ прохолода принесла на √ус€тинщину густ≥ тумани, €к≥ приховують в≥д перес≥чного спостер≥гача не лише обриси об’Їкт≥в навколишнього ландшафту, але й д≥€льн≥сть м≥сцевоњ влади.  як сп≥ваЇтьс€ у в≥дом≥й украњнськ≥й п≥сн≥, за туманом н≥чого не видно…

Ћис
02
як уникнути помилок п≥д час виборчого процесу. јнал≥з терноп≥льського експерта.

 ÷≥Їњ нед≥л≥, 29 жовтн€, в≥дбулис€ вибори у 201-й об’Їднан≥й територ≥альн≥й громад≥ (ќ“√) ”крањни. √ол≥в обирали й на “ерноп≥льщин≥ - у «бор≥вськ≥й, Ћановецьк≥й, ’оростк≥вськ≥й ≥ —аранчук≥вськ≥й ќ“√. ¬олеви€вленн€ в≥дбувалос€ за тим же сценар≥Їм, що й завжди, - неприбрана до дн€ тиш≥ аг≥тац≥€, нестача скриньок дл€ голосуванн€, недостатн€ об≥знан≥сть член≥в виборчих ком≥с≥й та ≥нш≥ порушенн€, €ких можна уникнути, адже за под≥бну халатн≥сть передбачена адм≥н≥стративна в≥дпов≥дальн≥сть у вигл€д≥ штрафу в розм≥р≥ 20-ти неоподаткованих м≥н≥мум≥в. як не повторювати под≥бних речей, розмовл€Їмо з кер≥вником рег≥онального представництва ÷ентру пол≥тичних студ≥й ≥ анал≥тики «≈йдос» ≤горем ѕроциком.