Популярне

В Лопухові урочисто відкрили нову адмінбудівлю лісництва

У глибинці Закарпаття в селі Лопухово відбулося урочисте відкриття модернізованого та оновленого приміщення Лопухівського лісництва. Тепер в лісництві є навіть їдальня - як для співробітників лісогосподарської галузі, так і для відпочиваючих. Зусилля для будівництва контори доклали співробітники ДП «Брустурянське лісове господарство». Загальна вартість будівництва адмінбудівлі - 550 тисяч гривень. Тепер адмінбудівля лісництва стала справжньою окрасою мальовничого гірського села.

Символічну стрічку перерізали начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга, директор ДП «Брустурянське лісомисливське господарство» Михайло Бігун та сільський голова Іван Фабрицій.
Голова села Іван Фабрицій, висловив щиру подяку керівництву та працівникам лісництва за їх постійну допомогу місцевим жителям. А після урочистої частини в лісництві відбулися оглядини самої будівлі в середині. Тут є все - від кухні та кімнат відпочинку до камер відеоспостереження. А це значить, що лісівник може спостерігати через відеофіксатори за дотриманням порядку в лісі навіть не виходячи з контори. Будівля повністю зроблена з деревини, за всіма нормативами безпеки праці, оброблена спеціальними речовинами від шкідників та вогню.
У лісництві можна посмакувати різними сортами меду, чаєм на травах, посидіти на дерев’яних меблях, побачити, як працюють лісівники, і багато іншого.
«Дуже приємно, що сьогодні ми відкриваємо нову будівлю для працівників лісової галузі, - заявив Валерій Мурга на церемонії відкриття. - Лісівники заслуговують на якісні умови праці. Сьогодні цей комплекс дозволить залучити сюди дітей, любителів природи, тут можна прекрасно відпочити туристам та місцевим жителям, які йдуть на полонину та в ліс по ягоди й гриби. Це данина поваги працівникові лісу».
«У 2016 році ми плідно попрацювали для створення комфортних умов праці наших робітників. За минулий рік побудували й лісові дороги й оновили основні свої засоби, вклавши в оновлення виробництва 3,7 мільйона гривень. Працівники лісової охорони мають достойну заробітну плату, а податків нами сплачено понад 33 тисячі гривень до бюджетів усіх рівнів.
У свою чергу, лісничий Лопухівського лісництва Володимир Банга подядкував за нову контрору, зазначивши: «Сьогоднішня подія показує відношення до лісового господарства в Закарпатті, - зазначив він. - Все, що залишиться для наших майбутніх поколінь, - це ліси. У цій сфері є над чим працювати. Ми бачимо, що нас підтримує і голова Закарпаття Геннадій Москаль і місцеві жителі, а це значить, що робота ведеться дуже успішно».
«Те, що відбулося сьогодні в житті лісового господарства Брустурянського лісомисливгоспу та Лопухова, ми сприймаємо як особливий знак шани до праці лісівників. У свою чергу, я можу запевнити, що і ми зробимо все, щоб лісове господарство було б найкращим», - сказав на церемонії відкриття будівлі голова села Іван Фабрицій.
Окрім того, працівники лісництва упорядковували територію навколо будівлі, побудували під’їзні лісові дороги, новенькі рекреаційні пункти для відпочиваючих і оздобили їх необхідним інвентарем.
 


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.