Популярне

ПАТ «Закарпатгаз» закликає споживачів природного газу до співпраці

Впродовж 2016-го року фахівцями ПАТ «Закарпатгаз» зафіксовано 326 випадків незаконного використання газу споживачами регіону. За ними правоохоронними органами порушено 54 кримінальні провадження. В судах наразі знаходиться 25 справ, з них за 20-ма вже прийняті рішення.

ПАТ «Закарпатгаз» має усе необхідне - сучасні прилади та досвід фахівців компанії, які дозволяють знайти незаконну врізку на будь-яких ділянках газопроводів або розпізнати несанкціоновані втручання у прилади обліку. Окрім того, завдяки налагодженій системі комунікацій зі споживачами, які більш активно почали повідомляти про такі факти, вдалося пришвидшити реагування на втручання в газорозподільну мережу.
«Від наших клієнтів, ми, час від часу, можемо почути нарікання стосовно того, що хтось економить паливо та, незважаючи на важке фінансове становище, справно сплачує за отримані послуги, а хтось - краде газ. Люди шукають справедливості. До речі, якщо державним регулятором буде-таки уведено плату за потужність, так звану абонплату, усі фінансові втрати ляжуть на плечі законослухняних споживачів», - розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Закарпатгаз» Тетяна Королович.
Пасивність та принцип «моя хата скраю» можуть призвести до непоправного. Втручання у мережу сторонніх осіб найчастіше стають причиною аварійних ситуацій, які, в свою чергу, можуть спричинитися до більш масштабних проблем та створити реальну загрозу життю і здоров’ю людей.
«Ми гарантуємо матеріальну винагороду та конфіденційність інформації, яка допоможе викрити порушників і виявити крадіїв природного газу. Їх дії не тільки завдають економічних збитків підприємству, а й є надзвичайно небезпечними для оточуючих», - констатує голова правління ПАТ «Закарпатгаз» Віталій Шатило.
Конфіденційно сповістити ПАТ «Закарпатгаз» про випадки незаконного використання газу можна за номерами телефонів відділу економічної безпеки - 067 244 32 53 та відділу інспектування - 067 240 02 79 або електронною поштою на адресу office@zkgas.com.ua.
За цими ж номерами можна повідомити про факти несумлінного ставлення до виконання обов’язків працівниками ПАТ «Закарпатгаз» або інші проблемні питання, які потребують термінової реакції з боку керівництва газової компанії.
 


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.