Популярне

Виставка робіт художників, які малювали Хмільник

Виставка присвячена 650-річчю Хмільника відкрилась у виставковій залі спілки художників Вінниці.

З 16 травня по 10 червня у виставковій залі спілки художників Вінниці (за адресою вул. Пушкіна, 2) триватиме виставка пленерних робіт. На ній представлено 40 живописних творів 10-ти художників, які малювали краєвиди Хмільника з 27 по 9 травня. - Весняний пленер присвячений 650-річчю Хмільника, яке відзначатимуть цього року у місті пізніше, - розповідає голова Вінницької обласної організації Національної Спілки художників України Леонтій Гринюк. - Переважно це етюдні роботи, де, наприклад, одне і те саме дерево писали усі художники, але у різній манері і по-своєму. Хотілось розписатись після зими і особливо написати живописні краєвиди міста курортів, його відомий замок графа Костянтина Ксідо. Частину робіт художники залишили у профспілковому санаторію “Хмільник”, де проживали під час пленеру. Виставка працює щоденно з 10 до 18 години, окрім неділі. Учасники пленеру: Василь Іванович Кондратюк — заслужений художник України (місто Житомир); Леонід Вікторович Коваленко (місто Хмельницький); Леонтій Назарович Гринюк — заслужений діяч мистецтв України (місто Вінниця); Крістіна Казимирівна Жілінскайте (місто Вінниця); Олександр Олександрович Назаренко (місто Вінниця); Валентин Антонович Тишецький (місто Крижопіль); Володимир Михайлович Оврах — заслужений художник України (місто Вінниця); Тамара Євгеніївна Оврах (місто Вінниця); Ірина Григоріївна Кравченко (місто Вінниця); Микола Андрійович Загородній — фотохудожник (місто Вінниця).

Пише Моя Вінниця

Вінниця

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією