Популярне

Вінницький письменик презентував унікальну книгу

Під патронатом голови Вінницької облдержадміністрації Миколи Джиги відбулася презентація книги вінницького письменника Михайла Каменюка

«Пані Хаджинова або невигадана повість про прекрасну матір» – саме під такою назвою 24 червня у місті Жмеринка презентував свою книгу секретар Національної спілки письменників України, голова Вінницької письменницької організації та український письменник Михайло Каменюк. Документальна повість характерна тим, що головною її героїнею виступає звичайна вчителька невеличкого подільського містечка Жмеринка, якій у день презентації книги виповнилося 78 років. Галина Хаджинова(Лісиченко) – не тільки успішна жінка, яка за свого трудового життя була не лише відмінним російським словесником-філологом у Жмеринській школі №2, а потім завідувачем міськвно, але і прекрасна матір трьох дітей, яка зуміла виховати їх високоморальними, відповідальними за свої вчинки громадянами. Книга написана російською мовою і щиро проілюстрована уміло вмонтованим у ній фотофільмом «77 миттєвостей життя». Автор висловив сподівання, що вона буде корисною і молодому педагогу, і молодій матері, і взагалі усій молоді.

"Моя Вінниця"

За iнформацiєю:Офіційне інтернет-представництво Вінницької ОДА

 

Вінниця

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією