ѕопул€рне

22 серпн€ у ¬≥нниц≥ в≥дбувс€ оф≥ц≥йний старт шостого ¬≤ЌЌ»÷≥јнського фестивалю

¬перше просто неба на “еатральн≥й площ≥ оголосили про початок фестивалю. ≤ ц е Ї знаковим, говорить програмний директор ¬≤ЌЌ»÷≥јнського фестивалю ќлександр Ўемет, адже подолано перших п’€ть рок≥в, а значить згадати Ї про що:

– ¬перше ми так гранд≥озно св€ткуЇмо в≥дкритт€ фестивалю ≥ вперше – на площ≥ “еатральн≥й. ” цьому фестивал≥ конкурсна програма складаЇтьс€ ≥з 4-х ном≥нац≥й, в кожн≥й з €ких по 7-8 р≥зних ф≥льм≥в, – розпов≥даЇ ќлександр Ўемет. – ѕерша ном≥нац≥€ – «SHORT, побери!» – в≥д англ≥йського short – «короткий», тобто це будуть невелик≥ за тривал≥стю в≥део. Ќаступна ном≥нац≥€ – «—м≥шна ан≥мац≥€», також «—м≥шне, але ≥нше» та досить ц≥кава ном≥нац≥€ « авер-кл≥п», участь у €к≥й беруть в основному в≥нницьк≥ конкурсанти. ќсоблив≥сть њњ у тому, що учасники на в≥дом≥ п≥сн≥ зн≥мають своњ кл≥пи. ”часники жур≥ фестивалю живуть у шести крањнах св≥ту. ѓм над≥слали конкурсн≥ в≥део. ѕ≥сл€ перегл€ду кожен член жур≥ напише своњ враженн€, €к≥ будуть братис€ до уваги, коли визначатимуть кращ≥ роботи.

¬≥дкритт€ фестивалю вир≥шили зробити св€тковим, щоб створити в≥нничанам гарний настр≥й напередодн≥ нац≥ональних св€т – ƒн€ ѕрапора та ƒн€ Ќезалежност≥. ѕ≥сл€ розважально-концертноњ програми в≥нничани та гост≥ м≥ста перегл€нули к≥лька комед≥йних стр≥чок з кожноњ ном≥нац≥њ. ≤нш≥ в≥део в≥нничани зможуть перегл€нути у к≥нотеатр≥ «–одина», покази триватимуть до 9 вересн€.

ѕереможц≥в будуть в≥ншувати 9 вересн€ на закритт≥ фестивалю, €ке проходитиме на площ≥ —туса та сп≥впадаЇ ≥з ƒнем м≥ста. ќрган≥затори на ф≥нал фестивалю запросили в≥домих комед≥йних актор≥в, серед €ких √ор€нський, —молк≥н, режисер ф≥льму «„еловек с бульвара  апуцинов» јлла —урикова.

“акож у цьому роц≥ рад€нський к≥нематограф св€ткуЇ 45-р≥чч€ з дн€ прем’Їри ф≥льму « авказька полон€нка» ≥ на фестиваль маЇ прињхати виконавиц€ головноњ рол≥ Ќатал€ ¬арлей. „екають у ¬≥нниц≥ ≥ на традиц≥йних гостей фестивалю – це јндр≥й Ѕорсюк та ¬≥ктор јндр≥Їнко.

Ќа фестивал≥ представлено чимало роб≥т ≥з заруб≥жних крањн – —Ўј, јвстрал≥€, ‘ранц≥€, ѕортугал≥€, Ѕ≥лорусь, –ос≥€ та ¬еликобритан≥€.

«а словами координатора фестивалю, директора м≥ського палацу мистецтв ««ор€» ™вгена ћайданика, см≥шне к≥но зараз переживаЇ кризу. ÷е пов’€зано з тим, що б≥льшою попул€рн≥стю у гл€дач≥в користуютьс€ бойовики, трилери та ф≥льми жах≥в. јле орган≥затори спод≥ваютьс€, що завд€ки ¬≤ЌЌ»÷≥јнському к≥нофестивалю цей жанр в≥дродитьс€:

– —вого часу на ≥грах  ¬Ќ був конкурс ком≥чних в≥деоролик≥в, €кий ≥ зараз маЇ гарне продовженн€, – розпов≥даЇ ™вген ћайданик про зародженн€ фестивалю. – јле зазвичай ц≥ в≥део люди бачать лише один раз. ќлександр Ўемет перший сказав мен≥, що потр≥бно €кось це розвивати, адже трапл€лис€ хорош≥ роботи, €ки≥ було шкода просто забувати. ќсь так ≥ виникла 5 рок≥в тому ≥де€ створенн€ ¬≤ЌЌ»÷≥јнського фестивалю. ÷еремон≥€ нагородженн€ традиц≥йно проходить на св€ткуванн€ ƒн€ м≥ста ≥ вигл€даЇ €к спарод≥йована церемон≥€ нагородженн€ «ќскара» – тут теж Ї червона дор≥жка, сво€ нагорода – статуетки летючих слон≥в. ” цьому роц≥ над≥слали б≥льше 100 в≥деороб≥т ≥з 12 крањн св≥ту, у шести з €ких також проживають члени жур≥. ≤з ц≥Їњ сотн≥ роб≥т у ф≥нальну частину потрапило трохи б≥льше 30 в≥део. ¬≥домо, що до ф≥налу також потрапила одна в≥нницька команда.

Ќе вс≥ переможц≥ зможуть прињхати на врученн€ нагород, адже багато з них Ї громад€нами ≥нших крањн. ѕроте орган≥затори заздалег≥дь потурбувалис€ про ус≥х, кому не вдаЇтьс€ потрапити на церемон≥ю – уже трет≥й р≥к посп≥ль на сайт≥ фестивалю ведетьс€ пр€ма он-лайн трансл€ц≥€ урочистостей.

vinnitsaok.com.ua

¬≥нниц€

якщо ви пом≥тили помилку, будь ласка, вид≥л≥ть неправильний текст та натисн≥ть Ctrl+Enter. ƒ€куЇмо, що робите нас кращими.


Loading...

 оментар≥

Ѕудь ласка, не пиш≥ть пов≥домленн€, що м≥ст€ть образлив≥ ≥ нецензурн≥ вислови, заклики до м≥жрел≥г≥йноњ, м≥жнац≥ональноњ та м≥жрасовоњ ворожнеч≥. “ак≥ коментар≥ будуть видален≥.

система комментуванн€ CACKLE

¬иб≥р редакц≥њ

Ѕер
13
ѕро пос≥пак голови “ерноп≥льськоњ ќƒј Ѕарни

≤гор ¬асил≥в у своњй стор≥нц≥ ‘ейсбук в≥дреагував на заклик голови “ерноп≥льскоњ ќƒј —тепана Ѕарни про те що потр≥бно очистити “ерноп≥льщину в≥д см≥тт€! ≤ мало того вказав на те що Ѕарна вперто не хоче бачити. ¬≥д редакц≥њ: одн≥ в≥д Ѕарни т≥кають на б≥льш спок≥йн≥йш≥ ≥ перспективн≥ш≥ робоч≥ м≥сц€ а ≥нш≥ прилипають. “аке житт€. ¬се стаЇ на своњ м≥сц€.

Ѕер
10
јвтоном≥њ угорц≥в на «акарпатт≥ не буде, -Ќародний депутат з “ерноп≥льщини

 ињв не погодитьс€ на створенн€ автоном≥њ угорц≥в в ”крањн≥. ѕро це в коментар≥ LB.ua сказала голова  ом≥тету з м≥жнародних справ ¬ерховноњ –ади ”крањни √анна √опко, коментуючи за€ву посла ”горщини в ”крањн≥.

Ћют
16
√олова “ерноп≥льськоњ обласноњ ради ¬≥ктор ќвчарук стане кандидатом медичних наук

«ахист дисертац≥њ в≥дбувс€ 9 лютого 2018 року у ≤вано-‘ранк≥вському нац≥ональному медичному ун≥верситет≥. “ема дисертац≥њ:  л≥н≥ко-патогенетичн≥ аспекти д≥агностики та проф≥лактики плацентарноњ дисфункц≥њ.

Ћют
10
Ќа “ерноп≥льщин≥ крадуть л≥с (фото)

7.02.2018 р. близько 12.00 г. представниц€ Ђјвтомайдануї ≤рина ¬анат ≥з прац≥вниками ћонастириського райв≥дд≥лу Ќацпол≥ц≥њ та м≥сцевою актив≥сткою на узб≥чч≥ м≥ж м. ћонастириська та Ђ‘≥льваркамиї заф≥ксували транспортний зас≥б марки DAF. ћашина сто€ла без вод≥€ на мигаючих Ђстопахї, њњ кузов був завантажений л≥совою продукц≥Їю.

–еклама

 √оловн≥ новини ”крањни ≥ —в≥ту.

 

«агрузка...
«агрузка...
јф≥ша ф≥льм≥в на KINOafisha.ua

Ќќ¬≤  ќћ≈Ќ“ј–≤


пњљпњљпњљпњљпњљпњљпњљ Orphus

Locations of visitors to this page

parkovka.ua

«роблено web-студ≥Їю