Популярне

Вінницькі злодії викрадали дорогі авто по всій Україні

Троє злодюг викрадали дорогі іномарки, а потім телефонували господарям і пропонували за винагороду повернути машини. Та коли отримували гроші, авто не повертали, а перефарбовували і продавали.

Першим, у міліцію звернувся 54-річний вінничанин, у якого з власного гаража викрали автомобіль «Mazda СХ-7».Через деякий час з аналогічною заявою звернулась власниця «Hyundai ix35». Обидва власники іномарок тримали свої автомобілі в гаражах на території гаражного кооператива, який, до речі, мав охорону.

Через кілька днів після викрадення авто, до їхніх власників зателефонував невідомий чоловік та запропонував за «винагороду» повернути машини. Зловмисник залишив номер рахунка, на який власник «Mazda» мав перерахувати 5 тисяч доларів, а власниця «Hyundai» - 7 тисяч доларів США. Власник «Мазди» одразу перерахував гроші, але зловмисники свого слова не дотрималися, і забажали отримати від чоловіка ще дві тисячі доларів. Жінка не встигла перерахувати необхідну суму грошей на рахунок зловмисника – працівники міліції в одному з гаражів Вінниці знайшли її іномарку. Під час огляду знайденого автомобіля правоохоронці встановили, що викрали авто, зламавши замок запалювання та пошкодивши сигналізацію.

Викрадачів іномарок затримали у Літинському районі. Туди вони виїхали, коли дізнались, що міліціонери знайшли викрадений ними кросовер. Організував злочинний "бізнес" 53-річний вінничанин. Він вишукував заможних господарів іномарок, які могли б заплатити чималі гроші за свої ж автомобілі, хоча повертати автівки власникам ніхто не збирався навіть після отримання «винагороди». Організатор викрадень, разом з двома "помічниками" віком 26 та 27 років, перефарбовували викрадені машини та за підробленими документами продавали. Зловмисники зізналися у причетності до викрадення декількох автомобілів на території України та показали, гараж, у якому сховали викрадену «Мазду». Побачивши свою машину, господар її не впізнав: автівка стала іншого кольору. Як з’ясувалося, машину перефарбовували тричі. Щоб приховати сліди злочинів та заплутати правоохоронців, зловмисники викидали номерні знаки з викрадених машин на різних дорогах державного значення ближче до великих обласних центрів.

- Наразі зловмисники знаходяться під вартою, - каже старший інспектор сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції Ірина Добровольська. - За даним фактом слідчим відділом міліції порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.

Повідомляє "20 хвилин"

Вінниця

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією