Популярне

Міністерство доходів України у Вінницькій області про головне


 

 Очолюване новим керівництвом Міндоходів України продовжить перетворюватись на сервісну службу

На цьому наголосив Міністр фінансів України Олександр Шлапак, який  представив колективу відомства першого заступника Міністра доходів і зборів України, голову ліквідаційної комісії Міндоходів Ігоря Білоуса. Окрім того, заступниками Міністра також стали Віталій Науменко та Володимир Хоменко.
Насамперед, Олександр Шлапак окреслив першочергові завдання нового керівництва. Серед них ліквідація усіх кримінальних схем та конвертаційних площадок, які використовуються для виведення коштів з бюджету, негайне закриття нелегального ринку лікеро-горілчаних напоїв  та забезпечення бюджетних призначень.
Крім того, Міністр фінансів доручив активізувати роботу з недопущення використання бізнесом „податкових ям”, врегулювання питання щодо надходжень окремих видів податків, зокрема, податку на прибуток та ПДВ, а також посилити боротьбу з митними правопорушеннями.
Особливу увагу Олександр Шлапак приділив протидії хабарництву та корупції у відомстві. Відтак, рекомендував відновити роботу „гарячих ліній” за участі партнерів силовиків та громадськості. Натомість нагадав усім представникам бізнесу про важливість виконання свого патріотичного обов’язку - сплату податків.
У свою чергу, перший заступник Міністра доходів і зборів – голова ліквідаційної комісії Міндоходів Ігор Білоус наголосив на зміні підходів у справлянні податків. Вони мають стати не вибірковими, а однаковими для всіх і такими, які враховували б реальний стан бізнесу. Крім того, як підкреслив Ігор Білоус, залучення громадськості до контролю стане невід’ємною частиною процесу реформування, який буде реалізовано після стабілізації податкових надходжень.
Разом із цим, новий керівник запевнив присутніх, що тісна комунікація з митною службою, як і всі позитивні напрацювання у податковій та митній сферах будуть збережені.
Заступник Міністра доходів і зборів Віталія Науменка, який буде курувати митний напрям, серед основних завдань у митній сфері визначає забезпечення безперебійної роботи митниць. Серед іншого він зазначив, що процес реформування Міндоходів не повинен вплинути на результативність надходжень до бюджету. У той же час додав, що буде продовжувати роботу над спрощенням митних процедур та удосконаленням митного законодавства.
Роботою силового блоку відомства опікуватиметься заступник Міністра доходів і зборів Володимир Хоменко. Першочерговою роботою його підлеглих стане боротьба з існуючими злочинними схемами ухилення від сплати податків та недопущення використання таких схем у подальшому.
Нагадаємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року №67 Міністерство доходів і зборів України було ліквідовано. Його правонаступниками визначено Державну податкову службу України та Державну митну службу України, діяльність яких спрямовуватиметься та координуватиметься Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів.
Головне управління Міндоходів у Вінницькій області  
 
 

 

Вінниця

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією