Популярне

На фестивалі «Україна-сад» відзначились вінничани

 В Києві вчетверте відбувся загальнодержавний фестиваль «Україна-сад». На ньому була представлена виставка-звіт дослідницьких та експериментальних робіт школярів в галузі садівництва. Також пройшла науково-практична конференція, на якій діти презентували свої науково-дослідницькі роботи.

 Представники Гайсинського району представляли виставку-звіт і стали переможцями! А вихованець обласної станції юннатів, восьмикласник школи № 5 Вінниці Євген Костюк презентував свої дослідження по їстівним каштанам і посів третє місце.

– На Вінницькій станції юннатів є два екземпляри їстівних каштанів. Ми пробуємо розмножувати їх насіннєвим і вегетативним способами. Також співпрацюємо з інститутом садівництва, що в с. Медмеже Вушко. Досліджуємо проблему того, що їстівний каштан в наших умовах дуже важко проростає, – розповів керівник гуртків обласної станції юннатів, представник вінницької делегації  на фестивалі «Україна-сад» Павло Мігун.   

До речі, 29 жовтня на станції юннатів пройде аналогічний обласний фестиваль «Юннатівські сади Вінниччини – тобі, Україно». В його рамках, серед іншого, садитимуть алею пам’яті Небесної сотні, проймуть Семеренківські читання за участі відомих науковців.

20 хвилин

Вінниця

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією