Популярне

За землі Вінниччини сплачено 307 млн. 473,7 тис. грн. податку

 Як зазначає начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Мирослав Продан – ця сума плати за землю, внесена впродовж січня-листопада поточного року, на 13 млн. 132,7 тис. грн. більша аналогічного періоду 2013 року. Посадовець додає, що зазначеного збільшення надходжень із плати за землю вдалося досягти, насамперед, завдяки сумлінності у сплаті податків власників землі та землекористувачів Вінницької області.

 Разом із тим, спільні зусилля фахівців державних податкових інспекцій, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади у частині проведення звірок, теж сприяють повноті залучення до оподаткування орендарів земельних ділянок державної та комунальної власності. Так, внаслідок вжитих заходів, кількість орендарів – платників зросла на 244. Додаткові річні платежі за землю від цих новачків складуть 4,1 млн. гривень.

Окрім того, до оподаткування залучено ще 90 суб’єктів господарювання, які набули права власності на нерухоме майно на підставі цивільно-правових угод. Додаткові надходження плати за землю за рік складуть 493,1 тис. гривень.

За словами Мирослава Продана, неабияка увага приділяється і інвентаризації земельних ділянок, які використовуються без укладених договорів оренди землі, та по яких не сплачується орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності. За її результатами залучено до оподаткування 14 землекористувачів, додаткові річні надходження від яких складуть 305,8 тис. гривень.

Додамо, що із загальної суми плати за землю 250 млн. 525,6 тис. грн. або майже 91,5 відсотка – це внесок юридичних осіб. Решту суми, а саме 56 млн. 948,1 тис. грн., сплатили фізичні особи підприємці та звичайні громадяни.

ГУ ДФС у Вінницькій області

Вінниця

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією