Популярне

За часом митного оформлення експортних декларацій Вінницька митниця в ТОП-10

„Впровадження процедури електронного декларування дозволило значно скоротити час, необхідний для здійснення митних процедур на Вінницькій митниці”, – наголошує її начальник Валентин Калашніков та підтверджує тезу цифрами, які свідчать, що впродовж 4 місяців 2016 року на оформлення експортної митної декларації в середньому витрачалося 60 хвилин. Це в чотири рази менше за норматив, встановлений законодавством, який дорівнює 4 годинам.

Посадовець додає, що окрім цього Вінницькою митницею досягнуто 100 %-го електронного декларування товарів та транспортних засобів.  
Нагадаємо, що кількість оформлених МД (в т.ч. ДКД)  за 4 місяці 2016 року збільшилась на 8%. Загалом оформлено 16068 декларацій проти 14836, оформлених  у  2015 році.  При цьому cпостерігається збільшення на 17 % або на 4190 кількості імпортних МД (в минулому періоді - 3570), на 1% або на 8415 – кількості експортних МД (у 2015 році - 8296), на 48%  або на 2094 – кількості транзитних МД (у 2015 році – 1419).
Нагадаємо, що згідно з частиною другою статті 258 Кодексу митне оформлення та випуск товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до митного режиму експорту може здійснюватися без їх пред’явлення органу, якому подано митну декларацію, заповнену у звичайному порядку. Рішення про можливість випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення без їх пред’явлення приймається на основі результатів аналізу ризиків у строк не більше чотирьох робочих годин з моменту прийняття митної декларації, заповненої у звичайному порядку відповідно до митного режиму експорту. Таким чином, експортні вантажі, що декларуються згідно з частиною другою статті 258 Кодексу, доставляються до відповідної зони митного контролю лише у разі прийняття контролюючим органом рішення про необхідність пред’явлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення цьому органу.
 

ГУ ДФС у Вінницькій області
Всі статті автора

Вінниця

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією