Популярне

МК «Запоріжсталь» скорочує споживання природного газу в сталеплавильному виробництві

 МК «Запоріжсталь» у вересень 2014 року досяг історичного мінімуму споживання природного газу в сталеплавильному виробництві - 21,4 м³ на тонну сталі (у вересні 2012 р - 45,1 м³ на тонну сталі, у вересні 2013 р - 31,3 м³ на тонну сталі). Таким чином, тільки за 9 місяців 2014 комбінат заощадив при виробництві сталі 19,4 млн м³ природного газу порівняно з аналогічних періодом минулого року.

 Скорочення споживання природного газу в сталеплавильному виробництві стабільно знижується за рахунок впровадження програми енергозберігаючих заходів, серед яких: впровадження індивідуальних режимних карт, оптимізація перекидки димових клапанів, безпаливного продування ванни киснем, безпаливного продування сталі на мартенівських печах. 

«За два роки комбінат вдвічі скоротив витрати природного газу у виробництві, це - результат роботи всього колективу. Якісне впровадження і розвиток системи безперервного вдосконалення, в яку включені всі основні цехи комбінату, дозволяє нам ефективно і, найголовніше, системно усувати втрати і вирішувати найскладніші виробничі завдання», - зазначив Генеральний директор МК"Запоріжсталь" Ростислав Шурма. 

В цілому, при зростанні виробничих показників в Вересень 2014 г. (чавуну на 25,2%, сталі - на 5,2%, прокату - на 5,9% порівняно з аналогічним періодом 2013), комбінат скоротив споживання природного газу на 14% - з 16,5 млн.м³ у вересні 2013 року до 14,2 млн.м³ у вересні 2014 р.

Прес-центр ВАТ «Запоріжсталь»

Запоріжжя

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією