Популярне

У Запоріжжі зарибнили і почистили Дніпро

В Запоріжжі 18 жовтня відбулося чергове зариблення Дніпра. Цього дня біля 9-го причалу випустили 5 тонн білого і строкатого товстолобика, а також білого амура, коропа, судака і щуки.

Вирощений за бюджетні гроші мальок білого і строкатого товстолобика, а також білого амура і коропа, доставляють до місць зариблення за рахунок коштів громадських організацій рибалок-любителів та благодійних фондів. У Запорізькій області заходи з зариблення проводяться під наглядом територіального відділу Агентства рибного господарства України - Запоріжжярибохорони.

Мальков вивозять з державного Новокаховського рибоводно заводу. Витрати на транспортування в Запорізьку область взяла на себе Запорізька обласна федерація підводного полювання, дайвінгу та рибальства.

В результаті спільних зусиль державних відомств і громадських об’єднань у водойми буде випущено 10 тонн рослиноїдних видів риб. Нагадаємо, що рослиноїдні види риб випускають у водосховища для біологічної меліорації, тобто для очистки водойм від зайвої рослинності. Так, в раціон харчування білого і строкатого товстолобика входять синьо-зелені і бурі водорості, колонії яких негативно впливають не тільки на екологічний баланс водосховищ, а й на саму якість води.

Товстолобик - єдиний вид риби, який може харчуватися колоніями найдрібніших водоростей і спокійно почувається в умовах нашої кліматичної зони. Білий амур поїдає жорстку підводну та надводну рослинність, що не менш важливо в умовах зарастающих в літній період водосховищ. Таким чином, випускаючи ці екологічно корисні види риб, можна покращити екологічний стан водойм, а в перспективі - підвищити рибопродуктивність водойм.

Крім того в цей день, 18 жовтня, Запорізька обласна федерація підводного полювання, дайвінгу та рибальства провела традиційний суботник з очищення дна та прибережної смуги пляжу близько причалу ім. Шевченко. Суботник розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про загиблих захисників Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників, також на воду спустили вінок. Потім 15 дайверів дістали з дна близько 1 т побутового сміття - в основному це биті пляшки, пластиковий посуд та автомобільні шини.

 

reporter-ua.com/2014/10/20/v-zaporozhe-zarybili-i-pochistili-dnepr-foto

 

Запоріжжя

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією