Популярне

Молодіжна команда запорізького «Металурга» поступилася «Чорноморцю»

Сьогодні на тренувальній базі «Металурга» запорізька молодіжна команда поступилася одеському «Чорноморцю», повідомляє прес-служба запорізького футбольного клубу.

«Металург» U-21 - «Чорноморець» U-21 - 1: 2

«Металург» почав матч з помітною перевагою. Адже відразу три футболісти основного складу поповнили ряди молодіжки на цей поєдинок. Цими гравцями стали Ігор Коротецький, Андрій Сахневич та бразильський нападник Лео. Така ротація дозволила підопічним Андрія Демченко впевненіше себе почувати на всіх ділянках поля.

Що стосується цих трьох гравців, то вони вийшли на цю зустріч, щоб набрати потрібні кондиції після отриманих ушкоджень.

Однак, незважаючи на всю перевагу, першими небезпечний момент створили гості. На 5-й хвилині Євген Мурашов прорвався в штрафну суперника і завдав сильного удару по воротах - голкіпер запоріжців опинився на місці.

Схоже, що цей момент був передвісником біди. Оскільки через дві хвилини в аналогічній ситуації «моряки» реалізували свій шанс сповна. Одесит Едуард Григоренко увійшовши в штрафну, встиг не тільки обробити м’яч, але і не поспішаючи завдати удар у ворота - 0: 1

Далі «Чорноморець» став грати другим номером, зробивши акцент на командній обороні. Такі дії можна назвати виправданими. Тому що гості практично нічого не дозволяли вживати запорожцям біля своїх воріт.

За перший тайм можна згадати лише удар Лео по воротам «моряків» зі штрафного і дальні удари Микити Татаркова.

Другий тайм запорожці почали більш жваво. Відразу після свистка господарі провели кілька небезпечних контратак, які показали, що слабкі місця у гостей все ж є.

Але надломити одеситів «металурги», як не старалися, ніяк не могли. Проходи по центру деколи переривалися самими ж запорожцями. Іноді причиною цьому був неточний пас або передача.

Далі «моряки» пару разів турбували Максима Бабійчука. Голкіпер «Металурга» іноді хоч і нервово грав на виходах, проте з роботою своєї справлявся. А в пропущеному на 67 хвилині другому м’ячі, Максима провини ніякої не було. Автор першого гола Едуард Григоренко, метрів з 19-ти завдав обвідного удару по воротам. М’яч експресом від штанги залетів у сітку - 0: 2.

Потім пішли заміни від наставника запорізької «молодіжки», які помітно оживили гру «Металурга». Що вийшли на поле Микита Вєтров та Станіслав Нечипоренко додали гостроти в атакуючій грі своєї команди.

Уже через три хвилини після свого виходу, Микита Вєтров міг скоротити рахунок. Але нападник, пробиваючи з відстані 4-х метрів від воріт, сильним ударом послав м’яч прямо в руки воротарю.

Проте практично відразу ж Вєтров виправився. Микита блискавично відгукнувся на подачу з кутового від Гвільям, і, опинившись першим на м’ячі, переправив м’яч у сітку - 1: 2.

Забитий гол надихнув запорожців. Футболісти всією командою понеслися в атаку, ніби передчуваючи, що зможуть ще зрівняти рахунок. Команді Андрія Демченко банально не вистачило часу. Хлопці пізно спохватилися відіграватися. Здавалося б, запорожцям бракувало якихось пару хвилин, щоб забити цей заповітний гол.

Суперник, відчуваючи загрозу, «сушив» гру як міг. У хід пішли симуляції і затягування часу. Зрештою, план «Чорноморця» спрацював, і поєдинок так і закінчився - 1: 2 на користь одеситів.

reporter-ua.com/2014/10/31/molodezhka-zaporozhskogo-metallurga-ustupila-chernomorcu