Популярне

Перша перемога запорізького «Мотора» в Лізі чемпіонів зразка 2014/2015

У київському Палаці спорту гандболісти запорізького клубу «Мотор» у матчі п’ятого туру Ліги чемпіонів (група D), обіграли чемпіона Швейцарії - команду «Кадеттен Шаффхаузен» з рахунком 31:26. Героями поєдинку, що відбувся 13 листопада, стали капітан запорізької команди Сергій Онуфрієнко, Олег Скопінцев, в активі яких по 9 голів, а також воротар Ріхард Штохль - парирував 17 кидків.

Це перша перемога підопічних Сергія Бебешко в нинішньому турнірі Ліги чемпіонів, проведеному під егідою Європейської гандбольної федерації. До цього «Мотор» зазнав чотири поразки. Однак для того щоб отримати мінімальний шанс на продовження боротьби за вихід в 1/8 фіналу, запорізькій команді треба обов’язково перемагати швейцарців 20 листопада в поєдинку у.

«Мотор» - Kadetten Schaffhausen 31:26 (18:13)

«Мотор»: «Мотор»: Штохль (17 сейвів), Онуфрієнко (9/14), Скопінцев (9/10, з них 3/3 - з 7м), Бурка (5/10), Стецюра (2/2 - обидва з 7м), Шевельов (2/2), Анхель Перес (2/3), Козакевич (1/2), Куриленко (1/2), Афлітулін (0/3), Кубатко (0/1), Титов, Дорощук, Денисов.

«Кадеттен»: Майер, Пулежевіч; Пендіч (6/1), Стоянович (5), Цвіетіч (4), Манссон (4), Мамич (3), Граубнер (2), Журка (1), Кюттель (1), Доборац, Гейссер, Мейстер.

Семиметрові кидки: 5 (5) - 1 (1).

Хід гри: 1: 0, 2: 3, 5: 3, 7: 5, 10: 5 (15 ’), 10: 7, 12:10, 15:11, 16:12, 18:13 - 19:14 , 20:17, 22:17, 25:19 (49 ’), 27:20 (52’), 27:24 (55 ’), 29:24, 31:25, 31:26.

Гандбольний клуб «Кадеттен», 7-кратний чемпіон Швейцарії,

в нинішньому складі виглядає типово інтернаціональною командою. У його складі виступають 11легіонеров з 9 країн, чотири з яких прийшли в клуб у міжсезоння. Найтитулованішої фігурою в багатонаціональній «палітрі» команди «Кадеттен Шаффхаузен» є все ж головний тренер - 43-річний німець Маркус Баур, працюючий в клубі з 2013 року. Серед його численних трофеїв чільне місце займають золоті медалі чемпіонату світу та Європи, срібло Олімпіади-2004.

Напередодні звітного матчу гандбольні експерти віддавали перевагу «Кадеттен», незважаючи на те, що перед початком нинішнього турніру в загальному рейтингу Ліги чемпіонів (1993-2014 рр.) Він займав 26-у сходинку, а «Мотор» лише 58-ю. Склад гравців швейцарців виглядав менш вражаючим, та й в поточному чемпіонаті Швейцарії суперник «Мотора» поки займає скромну четверту позицію.

Гості в дебюті зустрічі повели в рахунку, і приблизно перші п’ять хвилин гра була рівною. Потім, завдяки точним кидкам Онуфрієнко, запорожці вийшли вперед - 5: 3, а в середині першого тайму, після підступного кидка Бурки з опори, зуміли відірватися від суперника на п’ять голів - 10: 5. На жаль, і в цьому поєдинку не зміг показати свої кращі якості розігруючий «Мотора» Афлітулін. Може бути, і з цієї причини ближче до перерви гості скоротили своє відставання до двох м’ячів - 12:10. У ці хвилини в атаці «кадетів» активною грою виділялися Пендіч, Мамич і Манссон. Дуже важливими виявилися два голи капітана запорожців Сергія Онуфрієнко, що влетіли у ворота 19-річного Майера перед самою перервою.

У другому таймі гру гостей в атаці дуже оживив досвідчений серб Стоянович, однак переломити ситуацію на майданчику швейцарцям так і не вдалося. Мало того, за 8 хвилин до фінальної сирени після кидка Онуфрієнко порався підопічних Сергія Бебешко досяг свого максимуму - 27:20. У підсумку, фінські арбітри зафіксували переконливу перемогу «Мотора» - 31:26. Але всі розуміють, що головна боротьба за місце в плей-офф ще попереду ...

Поки ж «Мотор» в турнірній таблиці перемістився з шостого місця на п’яте, завдяки кращій різниці забитих і пропущених голів. Правда, в неділю, 16 листопада, в групі D відбудуться ще два матчі: «Пік Сегед» (Угорщина) - «Дюнкерк Гран-Літтораль» (Франція) »,« Ольборг »(Данія) -« Віве Кельце »(Польща) ...

reporter-ua.com/2014/11/14/pervaya-pobeda-zaporozhskogo-motora-v-lige-chempionov-obrazca-20142015