Популярне

Запорізький «Ферро» у матчі з лідером виглядав надто скромно

У неділю, 23 листопада, запорізький БК «Ферро-ЗНТУ» матчем з непереможним «Хіміком» завершив перше коло чемпіонату України серед команд Суперліги. Це друга поразка «Ферро» на своєму паркеті в нинішньому сезоні. Вже після першої половини зустрічі господарі поступалися одноосібного лідера чемпіонату 14 очок (28:42), і було зрозуміло, що підопічним Кирила Большакова навряд чи вдасться відігратися.

«Ферро-ЗНТУ» - «Хімік» 56:78 (19:22, 9:20, 13:16, 15:20)

«Ферро»:

Змитрович (8 + 4 підбирання), Конате (18 + 12),
Антонець (8 + 5), Рибалко (9 + 3), Теряник (4 + 1); Тимощук (3 + 4),
Вільховецький (6 + 3), Луговцов, Бей, Камусакі, Фомічов, Бартоломео.

«Хімік»:
Нідхем (11), Попов (11 + 5), Мур (9), Корнієнко (11 + 15), Зайцев (11 + 6); Бєліков (4), Пустовий (6 + 5), Рябчук (3 + 9), Петров (5), Конєв (7 + 5).

Кидки: 2-хочковие 15/40 - 24/48; 3-хочковие 7/29 - 7/24; штрафні 5/8 - 9/14. Підбори м’яча: 24/13 - 36/18.

Справедливості заради слід зазначити, що виграти сьогодні у такої команди, як нинішній «Хімік», запорожці могли хіба що уві сні, не в образу сказано нашим гравцям. До майбутнього сезону южненці готувалися дуже ретельно і з розмахом за нинішніми мірками. Чого вартий один Максим Корнієнко (207 см), центровий національної збірної України. Не менш важливим новачком «Хіміка» є і американець Рамон Мур - лідер задньої лінії атаки, майстер дальніх кидків. Варто згадати й іншого американця - Дерека Нідхема. Для повної картини слід додати, що у складі гостей виступали два справжніх гіганта - Ігор Зайцев (210) і Артем Пустовий (216). Взагалі, про рівному класі гравців «Хіміка» красномовно говорить статистика матчу: відразу чотири гравці набрали по 11 очок.

Господарі відкрили рахунок у поєдинку - два очки заробив Конате. На точний кидок Зайцева послідував миттєву відповідь Теряник - 4: 2. На цьому, на жаль, лідерство господарів і закінчилося. У середині чверті, щоправда, запорожцям вдалося наздогнати суперників, коли Змитрович вдався 3-хочковий кидок - 12:12. У складі гостей в дебютні хвилини пристойно виглядав Попов. А ось у гравця «Ферро» Вільховецького в цей день виходило далеко не все задумане - в спорті буває всяке. Благо, в цих складних умовах не загубився Конате - в його активі 10 очок у першій половині зустрічі і надійна гра на щитах. Промінь надії у грі «Ферро» проскочив в кінці періоду, коли Змитрович кидком з 3-хочковой зони скоротив перевагу гостей до трьох очок - 18:21.

У другому періоді перевага гостей неухильно зростала, а запорожці змогли набрати всього 9 очок. Відносно рівним вийшов третій період. А в четвертому періоді матчу щось змінити радикально запорожцям було вже просто не реально.

Турнірне становище команд після першого кола (по 10 ігор): «Хімік» - 10 перемог, «Будівельник» - 8, «Дніпро» - 6, «Миколаїв» - 6, «Черкаські Мавпи» - 6, «Київ» - 5, «Ферро» - 4, «Одеса» - 4, «Говерла» - 3, «ДніпроАзот» - 2, «Галичина» - 1 перемога.

У суботу, 29 листопада, «Ферро», сподіваємося, зможе дещо покращити своє турнірне становище у поєдинку з БК «Галичина». Початок о 14:00.

Нагадаємо, в п’ятницю, 21 листопада, в ДС «ЗАБ" запорізький БК «Ферро-ЗНТУ» на домашньому паркеті програв поєдинок чемпіонату України серед команд Суперліги столичному «Києву» з рахунком 75:80.

reporter-ua.com/2014/11/24/zaporozhskiy-ferro-v-matche-s-liderom-vyglyadel-slishkom-skromno-foto