Популярне

У небі над Запоріжжям зійшло доленосне знамення (ФОТО)

Після дощів сьогодні, 24 квітня, у небі над Запоріжжям зійшла перша в цьому році дуже яскрава веселка. Світлини цього доленосного знамення містяни не втомлюються поширювати у соцмережі.

Веселка дуже яскрава. Зійшла після дощу у небі над центром міста. Дехто стверджує, що веселка - подвійна. Друге її коромисло просто було видно не зі всіх районів міста.
Містяни радіють цьому весняному явищу – вважають, що це доленосне знамення. Перш за все, як звістка, що невдовзі нарешті потепліє, бо зараз без опалення у квартирах, все одно що у морозильнику. А на 27 квітня синоптики обіцяють +20, тож веселка й підтверджує цей прогноз.
Інші вбачають містичні пророцтва – знак, що все буде добре, загадують бажання та впевнені, що задумане під веселкою обов’язково збудиться.
Ще кажуть, що веселка – це міст, по якому ходять ангели. А Запоріжжя майже поряд з лінією розмежування на Сході – на відстані 200 км від зони АТО. Тож, наші воїни, за віком, по суті, діти, що загинули на нинішній війні, цією дуже яскравою веселкою нагадують про себе…


Світлини з «Фейсбука» Віктора Бабенка,  Віктора Нуклеуса, Тетяни Шувалової, Вікторії Піскунової.

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Гру
04
Тернопільский інститут: перезавантаження 2.0, Або полювання на відьом і відьмаків триває

В горезвісному Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує свою роботу комісія із люстрації кадрів, мета якої – повне і остаточне очищення колективу інституту від комуністично-медведчуківсько-путінської камарильї, яка впродовж років підступно розвалювала не лише цей заклад, але й систему шкільної освіти області в цілому.

Гру
04
Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.