Популярне

У Запоріжжі на Хортиці рибоохоронці «вполювали» працівника водної поліції з «понятими»

Вчора, 25 квітня, вночі Громадська рибоохорона Запоріжжя в плавнях острова Хортиці завадили «патрулюванню» із сіткою працівнику водної поліції Віктору Нестеренку та «понятим», що були разом з ним у човні.

Плавні південної частини острова Хортиці є зоною посиленого режиму Національного заповідника, де про будь-яке полювання, або риболовлю й мови йти не може. На жаль, іноді тут трапляються «кмітливі» особи, що орудують потайки, зазвичай вночі. Як й цього разу. Про нічний рейд розповів на сторінці Громадської рибоохорони Запоріжжя Руслан Ярошенко. «Приблизно о 21.30, - звітує він, - ми почули звук двигуна зі сторони Річище. Хвилин через десять ми побачили човен в озері Осокорове, в якому було три чоловіки, вони сипали сітку. Коли ми підійшли до човна і запитали: хто такі, один з чоловіків пред’явив нам посвідчення на ім’я Віктора Нестеренка, працівника водної поліції. Двох інших чоловіків у човні, що були з ним, він назвав своїми понятими».
За словами громадського рибоохоронного активіста, ці чоловіки добре знали, де і коли ставити сітки. «Пройшло хвилин п’ятнадцять і до сітки вже потрапив карп, якого ми відпустили. Сітка порізана. А ось, Віктор Нестеренко, сподіваюсь, зробить висновки», - додає він. А на підтвердження свій допис проілюстрував світлинами із сіткою та Віктором Нестеренко.

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.