Популярне

У Запоріжжі викликали поліцію до намету «опоблоківців», та марно

У Запоріжжі сьогодні, 29 квітня, до намету «опоблоку» містяни викликали поліцію. Втім, змусити демонтувати цей агітпункт правоохоронці відмовились, бо намет захищений дозволом міськвлади.

Про намет «опоблоку», що на розі вулиць Ладозької та Бородінської, написав у себе на сторінці «Фейсбука» Станіслав Скалозуб. Його обурює те, що ці агітатори, як він стверджує, знову, по суті, кличуть путіна, мовляв, «русскіх прітєсняють», «пам’ятники рушать», «опозицію саджають». Присоромити їх, марна справа. «Вони або не розуміють, або все розуміють, та діють навмисне», - вважає Станіслав. Тому містянам довелося викликати поліцію, приїзд якої зафіксували журналісти з «Форпосту». З’ясувалось, що «опоблоківці» на встановлення намету та свою агітацію мають дозвіл від міськвлади.


Якщо поліція безсила, запоріжці вирішили діяти самотужки. Зважаючи на дописи у соцмережі, зараз люди домовляються про зустрічі у різних районах міста, де стоять намети «опоблоківців». Якщо до приїзду патріотів вони самі не заберуться геть, то їхні намети «знесе вітер». До речі, минулого тижня у Запоріжжі та містах області місцеві мешканці не дозволили «опоблоківцям» проводити свою агітацію. Якщо ті огризались, їхні намети «розривав вітер».

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.