Популярне

Соцмережу «підірвав» запорізький «безсмертний полк» з портретами героїв «Гри престолів»

У Запоріжжі кілька десятків осіб зібрались сьогодні, 9 травня, під стінами мерії на акцію «полк перемоги», аналог так званого «безсмертного полку». Втім, у цю тусовку влились хіпстери з портретами героїв «Гри престолів», що потішило соцмережу.

Соцмережу «підірвали» світлини із сьогоднішньої акції «Безсмертні вовки» запорізьких хіпстерів. «Люди вийшли на вулиці з портретами битви при Чорноводній, тих, які воювали за себе на Стіні. Ця акція не є паплюженням пам’яті загиблих у Другій світовій війні. Це стьоб над спробами проросійських сил використати День пам’яті і скорботи задля махінації масовою свідомістю, і в цілому антиукраїнської пропаганди», - написала Malva Khortytska на своїй сторінці Facebook.


Окрім хіпстерів, під мерію прийшли  й сотні патріотів міста з національною символікою та своїми плакатами.

 

На жаль, правоохоронці відмовились відреагувати на зауваження запоріжців щодо прапорів колишнього СРСР та колорацьких стрічок, що тримали учасники «полку перемоги». Натомість, червонопрапорних правоохоронці оточили потрійним кордоном, щоб захистити від патріотів. Потім нацгвардійці та поліція ще й подвійним кордоном супроводжували «полк перемоги» до алеї Слави, що за сотню метрів від мерії. Щоправда, не обійшлось без штовханини. «Правоохоронці, коли відпрацьовували шеренгу розподілу між патріотами та комуняками, то відштовхували ветеранів АТО та громадськість, тим самим, провокуючи людей на агресивну реакцію по відношенню до них, - вважає активістка Євгенія Капля. - Заздалегідь було відомо що буде протистояння, але нацгвардія з’явилася лише через годину після початку акції! От і виникає питання: що керівники нацгвардії не мають професійних навичок, або це зробили навмисно, щоб ситуація була напруженою?»


На фото - визволитель Рейк’явіка Іван Васильович Ланістер.


Валар Моргуліс.


«Фото дня. Організатор ходи «безсмертного полку» екс-регіонал Андрій Іванов на фоні слушного плакату», - підписав світлину Богдан Василенко.


«Запоріжжя й нині - місто контрастів, перфомансу та винахідливих патріотів... Шкода, що ніяк не залишать у спокої душі тих, хто теоретично вже давно має спочивати з миром... Сумно бачити трагіфарс... Удвічі сумніше - на власні очі побачити... Єдина втіха - усвідомлення, що все це - таки ігри престолів як вони є. Чому втіха? Тому, що є усвідомлення. А отже - вихід знайдемо. Вже незабаром», - вважає Larysa Mala, коментуючи свтлину на Facebook з цим угодованим «ветераном», що народився після війни та приймає квіти від дітей.

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.