Популярне

Запоріжці перетворились на "жебраків у власній домівці" - Чому?

Запорізькі ЗМІ та соцмережа не залишили поза увагою запис у Facebook депутата міськради Андрія Согоріна, де він звинувачує місцеву владу у лобіюванні інтересів людей з "донецькою пропискою". Запоріжці по-різному відреагували на це, і навіть дали слушні поради.

"Виникає відчуття, що я живу у поганому сні", - зізнався нардеп, і далі дісталось всім – і опоблоківцям у вишиванках, і майданівцям "перефарбованим", патріотам, що "не бачать далі свого носа". Певно основною причиною такого обурення стало те, що АТОвцям "землю не дають і демонстративно плюють їм в обличчя, передаючи десятки гектарів госпадам з донецькою пропискою". Андрій Согорін, який служив в АТО, на завершення додав: "Здається, за пару років АТОвці змушені будуть на колінах просити "жителів Донбасу" вибачення".


У певній мірі Андрій Согорін має рацію. Все це так, що він каже. Адже у міськраді найчисельніша опоблоківська фракція тощо. Проте, ці проблеми можна вирішити, все залежить від дій громади міста, наголошує Олександр Павленко. "Вихід для запорізької громади є", - написав він у Facebook. Та радить депутатам, перш за все, почиститись. А для цього - треба волю мати, тверезу голову та, головне, реальну підтримку своїх виборців.


"Для початку, - наголошує Олександр Павленко, - конче потрібно ще раз перечитати Конституцію України (особливо розділ про місцеве самоврядування). З 2006 року Статут запорізької громади фейковий. Висить на сайті мерії, як "недороблений непотріб". Цей Статут, після Конституції України є головним законом-договором між громадянами та обраними легітимно виконавчими органами з чіткою підзвітністю та відповідальністю. Називатися депутатом і бути легітимним, делегованим від громади представником інтересів громадян, - це різні речі і за правами, і за обов’язками. Дуже просто сховатися за мандатом і скиглити про те що їх більше, все блокують, ніж реально скористатися можливістю та вивести прахвостів, які купили за гречу місце в сесійній залі. Панове патріотичні обранці ! Включіть нарешті мізки та зніміть окуляри (рожеві та чорні)… Хоча б для себе зрозумійте, що таке територіальна громада за Конституцією, і чому її досі в Запоріжжі немає! Чому прийдешні "донецкіє" господарюють замість того, щоб служити? Кому й що в Запоріжжі належить, і чому запоріжці "жибраки у власній домівці"? Хто кладе собі в кишені гроші за оренду Національного Багатства Запорожського Краю? З якого дива по беспределу? Як майно територіальної  громади "заскочило" до приватних кишень окремих хитрунів? Чому суди, поліція, прокуратура - це приватні бізнеси, бо громаді не підзвітні? Хто їх заснував всупереч Основному Закону? Чому дихаємо отрутою, а прихватизатори мільйони до кишень собі кладуть? І це далеко не всі питання однієї ланки, що зветься – узурпація влади".

Петро Олійник
Всі статті автора

Запоріжжя

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією