Популярне

Сільські діти на Житомирщині майже цілу зиму на вимушених канікулах

За усю зиму діти із чотирьох сіл Народицького району тільки кілька разів були у школі. Причина – нерозчищені дороги, якими не може проїхати шкільний автобус.

Реагувати на прохання людей почистити сніг та вивести на дорогу техніку районна влада починає тільки після втручання у справу обласних депутатів від фракції «Фронт Змін».

Це вже третій випадок, коли люди із сіл Народицького району вимушені шукати підтримки у депутатів обласної ради.

«Із Народицького району до нас звертаються втретє. Тільки після того, як ми починаємо бити на сполох, влада знаходить техніку і починає працювати. Аналогічна ситуація була перед Новим роком, коли через снігопади 70 дітей не ходили у школу. Ми вимушені вкотре писати листи керівництву області, тому що без нашого втручання дороги ніхто не чистить», - коментує голова фракції «Фронту Змін» у Житомирській обласній раді Сергій Сухомлин.

Натомість у селах Базар, Межиліска , Гуто-Мар’ятин та Сухарівка люди кажуть, що бачили техніку для прибирання снігу тільки кілька разів за зиму. Водії шкільних автобусів відмовляються возити дітей нечищеними дорогами до школи через небезпеку.

Так, наприклад, майже 70 дітей не потрапили на новорічну ялинку до школи через снігові замети.

До того ж, рейсові автобуси досі їздять тільки до кордону із Малинським чи Народицьким районом і висаджують людей. Через недбалість влади, люди вимушені йти пішки понад 20 кілометрів до своїх сіл по нерозчищеним дорогам.

Повідомляє "1.zt.ua"

Житомир

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією