Популярне

Литвина поставлять на майдані у Новограді-Волинському

У Новограді-Волинському Житомирської області на місці знесеного пам’ятника Володимиру Леніну встановлять монумент народному депутатові України Володимиру Литвину.

Таке рішення підтримали 44 депутати новоград-волинської міської ради. Проти проголосували два свободівці, які виступали за заміну Леніна Степаном Бандерою.

“Мені особливо приємно, що дебати навколо демонтажу пам’ятника Леніну точилися місяцями, а рішення по нашому шанованому Володимиру Михайловичу ми прийняли так швидко і майже одностайно“, – сказав лідер фракції Народної партії у міськраді Сергій Лавренчук.

“Тут не було ніяких інших варіантів. Пам’ятник нашій землячці Лесі Українці у місті вже є, Тарасові Шевченку – теж. А ось Володимиру Литвину, який вклав у свою малу батьківщину стільки душі й грошей, – немає. Депутати рано чи пізно мали виправити цю несправедливість“, – зазначив представник фракції Партії регіонів у міськраді Борис Подвладочний.

За повідомленням надійних джерел, депутати від Народної партії, аби зекономити, проштовхували ідею, аби пам’ятник Леніну переробити – змінити голову Володимира Ілліча на голову Володимира Михайловича і прибрати із рук кашкета. Але категорично проти виступили комуністи. Зрештою, фракції дійшли компромісного варіанту: Леніна перенесуть у невеличкий сквер у центрі міста, а на площі біля міськради з’явиться пам’ятник Литвину.

За задумом, пам’ятник має бути встановлений до 28 квітня, коли народний депутат святкуватиме своє 57-річчя. Проте наразі невідомо, як монумент виглядатиме. За інформацією джерел, близьких до опозиційних фракцій, депутати від «Батьківщини» та «Фронту змін» готові проголосувати за невеликий бюст, а Народна партія наполягає на встановленні двометрової скульптури. Також досі невідомо, за чий рахунок фінансуватиметься проект: депутати із фракції Литвина в міськраді готові взяти а себе лише половину витрат.

Тим часом новоград-волинці жваво обговорюють останнє рішення міськради на зупинках громадського транспорту.

“Та яка разніца – Ленін чи Литвин. Обоє ж Володимири. Останній хоч на виборах пірєднік і градуснік подарив. Досі пользуюсь“, – каже жіночка років 55-60.

“Добре, що хоч Лесю не додумалися на місце Леніна переносить. Бо чим нам ця Леся вже, горе мені, поможе? А Литвин як побаче, що ми його так любимо, то, може, ще щось нам від нього перепаде“, – додає бабуся у картатій хустці.

Повідомляє "20 хвилин"

Житомир

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією