Популярне

Колишні наркомани читають дітям лекції з міліціонерами

«Життя прекрасне й дивовижне і без наркотичного кайфу!» - ось один з основних постулатів, який намагаються донести до юнацького розуму правоохоронці, заручившись підтримкою громадських організацій, члени яких і самі в минулому вважалися потопаючими.

Нинішню молодь шокують натуралістичними фільмами і розповідями про наслідки вживання наркотиків, а також закликають до відвертих бесід.

У Житомирській області працівники підрозділів боротьби з незаконним обігом наркотиків активізували профілактичну роботу серед молоді. Щоб захистити підростаюче покоління від можливої трагедії, якою може обернутися пристрасть до наркотичних і психотропних препаратів, міліціонери відвідують навчальні заклади.

При цьому намагаються охопити якомога більше молоді різної вікової категорії – від школярів-підлітків до студентів вузів.

Зустріч правоохоронців зі студентами Житомирського державного агроекологічного університету відбулася у позаурочний час і поза стінами вузу: гості завітали до юнацтва, що проживає в одному з гуртожитків. Причому, міліціонери прийшли не самі, а з людьми, які не за чутками знають, що таке наркотики, і неймовірним зусиллям волі видерлися з безодні.

Представник громадської організації «Перспектива» Юлія Рубцова, яка безпосередньо бере участь у молодіжній антинаркотичній кампанії правоохоронців, не боїться зізнатися в тому, що до недавнього часу вживала наркотики. Про своє минуле життя, про проблеми, з якими їй довелося зіткнутися, і про наслідки минулого часу, що колись її переслідували, вона розповідає на кожній такій зустрічі з молоддю.

- Моє минуле сьогодні перетворилося на мою зброю, за допомогою якої я можу здійснювати ефективний позитивний вплив на молодих людей, - каже Юлія Рубцова. - І якщо хоч одна людина після моєї розповіді задумається про ту катастрофу, до якої приводять наркотики, це означає, що результат досягнутий.

Увазі молодих людей лектори пропонують шокуючі кадри 15-хвилинного фільму про наслідки вживання наркотиків. На юнацьку свідомість демонстроване відео справляє незабутнє не менш шокуюче враження.

Задоволені досягнутим результатом і самі правоохоронці. Начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Житомирській області Андрій Струпинський підтверджує, що після таких бесід у молодих людей формується однозначно негативне сприйняття речей, які так чи інакше стосуються будь-яких наркотиків або психотропних речовин.

- Міліція не буде зупинятися на досягнутому, - запевняє і головний міліціонер Житомирській області Анатолій Лазарєв. - Боротьба з наркоманією, особливо в молодіжному середовищі, для нас є одним з пріоритетних напрямів роботи. Житомирськими правоохоронцями постійно розробляються і застосовуються на практиці нові методи і форми профілактичного впливу на молоде покоління, які в кінцевому результаті обов’язково повинні сприяти висококультурному, правовому вихованню особистості кожного українського громадянина.

Повідомляє "1.zt.ua"

Житомир

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією