Популярне

На Житомирщині останні заняття перед канікулами провели правоохоронці доріг

Уже відчувається святковий настрій дітей,

їхня збудженість, кожен з них мріє про весняні канікули, ігри, забави і в процесі цього вони забувають про головне – про Правила дорожнього руху. Уберегти життя і здоров’я найменших учасників дорожнього руху – справа спільна і для батьків, і для педагогів, і для самих працівників Державтоінспекції.

 

   В останній навчальний день в Тетерівській загальноосвітній школі, Житомирського району, відбулась загальношкільна виховна година з Правил дорожнього руху. В гості до школярів завітали представники обласного управління ДАІ. – Завдяки своїм віковим і психологічним особливостям розвитку діти дуже динамічні, у той же час не вміють передбачити небезпеку, вірно оцінити відстань до автомобілів, що наближаються, їх швидкість і свої можливості, - аналізує ситуацію заступник начальника відділу УДАІ УМВС України в Житомирській області Василь Оксанич.

 

   - Відтак, основними причинами аварій за участю дітей є перехід ними дороги у невстановленому місці, несподіваний вихід на проїзну частину перед транспортом, що наближається, або вихід із-за предметів, які обмежують оглядовість. Тому допомогти дітям – це завдання дорослих. Від працівників ДАІ, педагогів та батьків залежить, як надалі поводитимуться дівчатка і хлопчики на дорозі. В кожному класі у визначений час усі учні малювали тематичні малюнки, плакати, створювали колажі.

 

   Головне завдання даного заходу є те, що кожна дитина ще раз задумалась про необхідність дотримання правил поведінки на дорозі та відтворила свої ідеї на папері. На початку виховної години класні керівники провели вступну бесіду з даної теми.

 

   Гостями в учнів молодших класів були і члени шкільної команди юних інспекторів рух «Автолад», які також нагадали школярам про важливість дотримання Правил дорожнього руху. ЮІРівці допомагали молодшим школярам у втіленні їхнього задуму. Після завершення виховної години учні школи зібрались на загальношкільну лінійку, де діти продемонстрували свої роботи, поділились враженнями одне з одним. На лінійці також виступив Василь Оксанич, який побажав школярам гарних канікул, вдалого, цікавого відпочинку і найголовніше ніколи не забувати про Правила дорожнього руху. Звичайно, представники ДАІ не могли приїхати з порожніми руками.

 

   Цінний подарунок отримали члени шкільної команди ЮІР. Отже безпека дітей на дорогах – це спільна справа. Відтак, нам усім – і батькам, і педагогам, і правоохоронцям – слід об’єднати свої зусилля, аби попередити можливу біду. Про правила поведінки на дорозі слід постійно нагадувати дітлахам та підказувати, як уникнути різних неприємних ситуацій на автошляхах.

 

0412.ua

Житомир

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією