Популярне

В Житомирській області хочуть перевірити, скільки газу використовує кожне комунальне підприємство

Про необхідність проведення енергетичного аудиту, яке має дозволити зменшити використання газу та заощадити бюджетні кошти говорили 16 липня на засіданні постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності Житомирської облради.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.

«Без обстеження закладів обласної комунальної власності з точки зору їх енергоспоживання, жоден котел в області вводитися не буде», – таку позицію висловив заступник голови обласної ради Руслан Годований.

На прикладі Обласного шкірно-венерологічного диспансеру Житомирської обласної ради депутати переконалися у тому, що теплопостачання може обходитися значно дешевше.

У результаті проведення енергетичного аудиту ТОВ «Стров Енержи», стало зрозуміло, що газове обладнання, встановлене 40 років тому, нині працює з низьким коефіцієнтом корисної дії - щорічно втрачається 11 кубометрів газу. Тому тепломережу потрібно замінювати, а найбільш ефективним і вигідним для обігріву будівлі диспансеру буде перехід на твердопаливне теплопостачання. На твердому паливі шкірно-венерологічний диспансер зможе економити 39 тис. м куб. газу і річні витрати палива складуть 72 тис. грн. на рік. При тому що природний газ вартував би на рік 176 тис. грн., а електроенергія – 179 тис. грн. на рік.

«В області є всі можливості на 40-50% зменшити використання газу за рахунок введення альтернативних джерел енергії, серед яких і тверде паливо. У нас розвинене виробництво пілетів, але 80% цієї продукції експортується», - каже Руслан Годований.

На комісії депутати погодили заміну котлів у шкірно-венерологінчому диспансері на твердопаливні і вирішили приймати рішення про вибір системи теплопостачання для кожного конкретного закладу виключно на підставі енергетичного аудиту.

www.zhitomir.info

Житомир

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією