Популярне

Промисловість Житомирщини у лідерах за підсумками І півріччя 2014 року

У промисловості області за 6 місяців поточного року обсяги виробленої продукції збільшилися відносно минулорічного періоду на 6,7 відсотка, зокрема у добувній промисловості – на 16 відсотків, у переробній – на 3 відсотки. За індексом промислової продукції Житомирщина посіла перше місце у міжрегіональному рейтингу, розділивши його з Тернопільською областю.

Варто відмітити, що за рядом значущих видів продукції Житомирщина займає провідні позиції у формуванні загальнодержавного виробництва.


З початку року добувна галузь регіону забезпечила половину видобутку українського граніту, третину – щебеню, крихти та гравію. 

На підприємства переробної промисловості припало більше половини виготовлених в Україні тканин з синтетичних ниток, побутових виробів з металу, паркету дерев’яного щитового, шампунів. Від 41 до 43 відсотків коливалася питома вага обласного випуску каменю декоративного і будівельного, косметичних засобів, апаратури електричної низьковольтної, керамічних санітарно-технічних виробів. На Житомирщині також виготовлено третину українського взуття, котлів центрального опалення, від 14 до 22 відсотків – мішків та пакетів з паперу, деревини уздовж розпиляної чи розколотої, панчішно-шкарпеткових виробів і мінеральної вати. 

Серед продукції харчової га¬лузі на область припало близько третини українського морозива, кожна п’ята тонна – жирових спредів та сумішей, шоста тонна – молока рідкого обробленого, сьома тонна – молока і вершків сухих та дванадцята тонна – шоколадних кондитерських виробів.

 

ruporzt.com.ua/

Житомир

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією