Популярне

Зима закінчилась - житомирські шляховики підбивають підсумки

Механізовані роботи з прибирання снігу, видалення снігового накату, обробки проїзної частини протиожеледними матеріаламина території області виконує на замовлення САД у Житомирській області ДП «Житомирський облавтодор».

Як стверджує начальник Служби автодоріг у Житомирській області Олег Антонюк, - утримання доріг відповідальний і трудомісткий процес, який вимагає наявності спеціалізованої дорожньої техніки і кваліфікованих робітників.

«Із яких би надстійкіх і міцних сучасних матеріалів не було б виготовлено дорожнє покриття, з часом, під впливом інтенсивного дорожнього руху, негативного впливу погодньо-кліматичних умов та ряду інших різних факторів, воно починає руйнуватися, і втрачає свої колишні споживчі властивості, внаслідок чого знижується загальна ефективність і безпека дороги», - пояснює шляховик області.

«Зважаючи на поблажливу та м’яку зиму, та завдяки чіткому плануванню роботи (розробка схем першочергових обробок та чищення шляхів, порядок організації чергувань), нам вдалося відпрацювати експлуатаційне утримання автошляхів у цей час та уникнути небажаних наслідків стихії», - інформує начальник підрядної організації Петро Удовиченко.

Для очистки автодоріг від снігу та ліквідації слизькості ДП «Житомирський облавтодор» було підготовлено та відремонтовано 397 одиниць дорожньої техніки та навісного обладнання, із них - 114 одиниць піскорозкидачів, 74 навантажувача та 52 автогрейдера. Більше того, задля оперативного реагування на стан проїзду під час несприятливих погодних умов узимку, були укладені угоди для залучення додаткової техніки з інших організацій.

Для ліквідації зимової слизькості по структурних підрозділах ДП «Житомирський облавтодор» було заготовлено 60,3 тис. тонн піску та 6,2 тис. тонн солі, що склало майже всю кількість запланованого.

Шляховими організаціями області за період зимового експлуатаційного періоду, станом на 4 березня, було використано 43 з половиною тис. тонн піщано-сольової суміші.

Окрім основних засобів боротьби зі слизькістю, для захисту доріг від снігових заметів було використано й традиційні та перевірені часом снігозатримуючі щити, яких встановили на 3674 п.м. автошляхів.

Для додаткової пильності учасників рухуна автодорогах загального користуваннябуло встановлено1453 комплекти дорожніх знаків, які інформують про небезпечні ділянки автодоріг в період зимової слизькості.

Зимове експлуатаційне утримання триватиме до остаточного потепління .
 

Прес-служба САД у Житомирській області
Всі статті автора

Житомир

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією