Популярне

В Україні не вистачить готелів для вболівальників під час «Євро-2012»

В Україні не вистачить готельного фонду для розселення вболівальників під час «Євро-2012».  

В Україні не вистачить готельного фонду для розселення вболівальників під час «Євро-2012».
«УЄФА не виставляла перед Україною конкретних вимог по кількості місць для фанів, залишивши рішення цього питання на розсуд вітчизняних чиновників. Ті ж, заклопотані прийомом акредитованих гостей, фактично пустили справу на самоплив», – відзначає видання.
Керівник агентства по розміщенню фанів «Євро-2012» (структурний підрозділ туристичної компанії TUI Ukraine) Андрій Ставенко говорить, що вони планують прийняти порядку 270 тис. організованих вболівальників (тих, хто приїде на матчі, уже маючи заздалегідь викуплені квитки).
«Найбільший дефіцит у Донецьку і Києві – понад 12 тисяч місць в кожному з міст. В Львові не вистачає 1,3 тис. місць, а в Харкові навіть є надлишок у розмірі майже 1 тис. місць», – розповідає Ставенко.
При цьому найбільш затребуваними є номери економ-класу: про бажання зупинитися в таких заявило 80–85% фанів. Але саме в сегменті бюджетних готелів і спостерігається найбільший дефіцит. У Києві він оцінюється в 5,3 тис. місць, у Донецьку – у 4,3 тис., у Львові – у 2,7 тис., у Харкові – у 3 тис. місць.
«На сьогоднішній день ми пропонуємо розміщення в готелях рівня дві-три зірки, гуртожитках, пансіонатах і базах відпочинку», – розповідає Андрій Ставенко.
Доступу в 4-5-зіркові готелі у вболівальників не буде взагалі, тому що усі вони (як у самих містах, що приймають Євро-2012, так і радіусі в 150 км від них) уже заброньовані для «родини» УЄФА.
Оскільки часу для рішення проблем з розселенням іноземців, що цінують комфорт, уже не залишилося, місцеві влади міст, що приймають чемпіонат Європи, намагаються підготувати житло хоча б для невибагливих вболівальників.
Так, під Києвом виділені майданчики для наметових містечок і автокемпінгів на Обухівській трасі й у парку «Київська Русь», у Львові – вісім ділянок для наметових містечок на окраїнах міста.
У Харкові планують обладнати 16 наметових містечок, у Донецьку будується кемпінг-парк. На кожному з таких майданчиків реально розмістити близько 5 тисяч вболваільників. Але не факт, що навіть ці об’єкти будуть готові вчасно.
«Потенційні інвестори поки не поспішають проводити на ділянки воду й електрику, вони хочуть одержати більш-менш точні цифри по очікуваному напливі туристів і їх складу, щоб зрозуміти, чи варто витрачатися на облаштованість містечок», – каже Олег Засадний.
У Києві і Львові з початку цього року виросли продажі квартир у центрі, причому деякі власники купують відразу по кілька апартаментів, облаштовуючи імпровізовані хостели.
Але навіть з їхньою допомогою закрити величезні діри у вітчизняній готельній інфраструктурі навряд чи вдасться, відзначає видання.
Повідомляє ZIK


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…