Популярне

Українців годують відходами харчової промисловості

 В Україні кількість молока з кожним роком зростає, а поголів’я худоби – меншає. Причина криється в тому, що до нас завозять залишки та відходи харчової промисловості з більш благополучних країн, – повідомив нардеп Геннадій Москаль. 

Москаль: «За даними Державного комітету статистики України, за вісім місяців цього року в Україні підприємствами всіх форм власності вироблено молока на 109,2 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року. І в той же час поголів’я корів знизилося й становить усього 2649,5 тисячі, що у відсотковому відношенні становить 96,7 % до показника минулого року (95% корів знаходиться в приватній власності населення). Середній надій молока від однієї корови становить 2830 кг. Загалом в Україні отримано від корів молока 76,9 тис. тонн, що становить 97,8 % до аналогічного періоду минулого року.
Разом з цим Держкомстат вказує, що переробною промисловістю України перероблено:
молока – 77,1 тисячі тонн;
вершків жирністю більше 8 % – 3,3 тисячі тонн;
молока й вершків у сухому вигляді – 6,1 тисячі тонн;
масла вершкового – 8,4 тисячі тонн;
сиру свіжого та кисломолочного – 6,1 тисячі тонн;
сиру жирного – 17,6 тисячі тонн;
молока й вершків згущених – 7,4 тисячі тонн;
продуктів кисломолочних – 39,8 тисячі тонн.
Після простого підрахунку напрошується висновок, що ми їмо суцільний фальсифікат, оскільки українські корови й близько не дають стільки молока, щоб виробити всю цю продукцію. При цьому жодного літра молока Україна з-за кордону не імпортувала.
Розгадка криється в іншому показнику Держкомстату – за вісім місяців цього року в Україну було завезено залишків та відходів харчової промисловості на 126 мільйонів 780,9 тисячі доларів США, що на 112,5 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Виходить, українці споживають недоїдки та залишки продуктів із розвиненіших країн».
Повідомляє ZIK.

Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…