Популярне

Януковича і Пшонку просять розглянути питання відставки Кузьміна

 Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко просить Президента Віктора Януковича і генерального прокурора Віктора Пшонку розглянути питання відставки першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна за порушення ним презумпції невинуватості особи та прихований тиск на суд.

 

 З такою публічною заявою Юрій Луценко звернувся сьогодні на засіданні Печерського районного суду Києва, коментуючи інтерв’ю заступника в газеті "Комсомольская права в Украине", в якому заступник генпрокурора заявив, що "Луценко скоїв злочини і має за них відповідати".

"Прошу мою заяву розглядати як публічне звернення до Президента Вікьлра Януковича з метою розглянути питання відставки Рената Кузьміна. Крім того, звертаюсь до генпрокурора Пшонки ініціювати відставку Рената Кузьміна за грубе втручання в діяльність суду та порушення презумпції невинуватості", — сказав екс-міністр.

При цьому він підкреслив, що на сьогоднішній день жоден український суд не підтвердив його вини.

"Головний "швець", який сфабрикував справи Луценка, Тимошенко, Іващенка, Корнійчука, робить неприпустимі заяви", — наголосив екс-міністр.

Крім того, коментуючи сьогоднішню неявку до зали судового засідання колишнього начальника господарського департаменту МВС Василя Шелуька, допит якого розпочали на минулому судовому засіданні, Юрій Луценко зауважив, що органи прокуратури відшукують різні методи, щоб свідки не з’являлися до суду і не давали покази, оскільки "справа Луценка розвалюється".

За словами екс-міністра, за наявною в нього інформацією, десятки свідків написали заяви під тиском Служби внутрішньої безпеки МВС про відмову давати покази в судовому засіданні, а лише обмежитися оголошенням їхніх показів, які вони дали на досудовому слідстві.

Наразі суд, заслухавши думки сторін учасниць процесу щодо неможливості за відсутністю свідка, допит якого розпочався, продовжувати судове засідання, пішов до нарадчої кімнати.


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…