Популярне

Як налаштуватися на роботу після відпустки?

Для кожного другого офісного працівника повернення на роботу після відпустки – це стрес. Лише 13% включаються в роботу після відпочинку без особливих зусиль. Решті знадобиться на адаптацію від кількох днів до тижня. Такі дані дослідження Міжнародного кадрового порталу Head Hunter Україна. 

36% співробітників компаній можуть легко налаштуватись на робочу хвилю. Вони не затягують процес адаптації. Тим часом майже для третини має значення ситуація на роботі. Ще 16% дуже важко попрощаються
з відпусткою. Їм потрібно більше часу і доводиться докладати значні зусилля, щоб працювати, як раніше.
Найкраще адаптуються до робочого графіку люди середнього віку. А ось жінкам оговтатися після відпустки важче, ніж чоловікам. Так, відчувають складнощі з поверненням до офісу 18% жінок і лише 13% чоловіків, а ось легко включитися в робочий процес вдається, навпаки, 18% чоловіків і лише 11% жінок.
Одразу після відпустки включитись у роботу можуть тільки найстійкіші (18%). Як правило, більшості потрібен принаймні якийсь адаптаційний період. Причому обмежитися кількома годинами може дуже небагато респондентів (13%). 70% опитаних, щоби повернутися до трудових буднів, знадобиться день, кілька днів або Отже, питання про те, як почати працювати після відпустки, є надзвичайно актуальним. Більшості офісним робітникам налаштуватись на роботу допомагають три фактори: полегшений режим в перші дні, нові цікаві задачі та спілкування з колегами.

Міжнародний кадровий портал Head Hunter Україна.
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією