Популярне

Українці справді купують вугілля у… сепаратистів

Як стало відомо редакції knk.media, у січні 2015 року генеральний директор державного підприємства «Центренерго» домовився про поставку вугілля із «Шахтою імені К. I. Кисельова» – з окупованого Тореза. Договір було укладено абсолютно не зважаючи на ту обставину, що ця шахта фактично не має власних промислових запасів вугілля та не видобуває вугілля.

Як українські чиновники годують сепаратистів - розбирались журналісти КНК Медіа. Знаходиться ця шахта в окупованому місті Торезі Донецької області. Крім того, «Шахта імені К. І. Кисельова» давно внесена до переліку збиткових вугледобувних підприємств, які ліквідуються та не здійснюють видобуток власного вугілля. Отже йдеться про фіктивне, штучно створене підприємство! Не зважаючи на це, ДП «Центренерго» уклало угоду із «Шахтою ім. К. І. Кісельова» на закупівлю вугілля на суму  155 млн. грн – 78 млн грн з яких отримала «деенерівська» компанія «Содєйствіє». А її засновником є Тетяна Автономова – мати представника уряду так званої «ДНР», керівника благодійного фонду «Відродження Донбасу» Дмитра Автономова. Ось і вся схема!

З ухвали Печерського райсуду Києва від 16 вересня 2015 року журналістам knk.media вдалось дізнатись, що службові особи вказаного державного підприємства, діючи за змовою, організували схему з виведення отриманих коштів на рахунки фіктивних підприємств, щоб потім перевести їх у готівку. А на тимчасово непідконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей вони створили схему легалізації видобутку вугілля з використанням банківських рахунків та реквізитів ПП «Содєйствіє». Тому з впевненістю можна сказати, що чутки про «фінансову допомогу» сепаратистам з боку українських чиновників – зовсім не перебільшені і мають під собою підґрунтя!

Головне слідче управління МВС зараз проводить розслідування про розкрадання державних коштів при закупівлі державною енергогенеруючою компанією «Центренерго» 1 200 000 тонн вугілля. У повідомленні йдеться, що 65 мільйонів гривень «підприємці» перевели на рахунки інших держпідприємств – «Сніжнеантрацит», «Шахтарськантрацит», «Макіїввугілля», «Торезантрацит», ТОВ «Транс систем Лоджистікс». Усі згадані підприємства видобувають вугілля на тимчасово непідконтрольній Україні території!

Також, за результатами слідчих дій виявилось, що безперешкодне транспортування вугілля по залізниці через лінію фронту і подальша легалізація палива залежала від громадянина України Дениса Куликова. Саме його зусиллями вугілля, нібито від «Шахти Кисельова», постачалось на «Центренерго». Куликов також підробляв транспортно-експедиційні накладні та документацію про належність і якість вугілля.

Ось так сепаратисти відмивають за допомогою українських ДЕРЖАВНИХ підприємств багатомільйонні суми і обходять десятою дорогою оподаткування, використовуючи при цьому українських громадян.

Хто ж припинить це свавілля?

Савко Лілія
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією