Популярне

Відсутність мотивації до навчання

Сучасного учня в певній мірі важко мотивувати до навчання. А ще коли дитина має різні технічні пристрої навчатись ще важче. Хоча, ніби техніка і мала полегшити процес навчання, але для більшості дітей – це предмет трати часу на ігри різного роду.

Даний ігровий період життя дитина переростає, а коли натає процес підготовки до вступу у ВНЗ все ж більшість беруться «за голову» і починають вчитись. Школярів легше мотивувати до навчання. Чому? Бо кожен із них знає, що повинен здобути професію. Хто ж омріює певний її вид, то старанно підходить до процесу підготовки. Навіть, вступивши до вузу, студенти на перших курсах виявляють старанність, а чим далі, тим більше дана старанність десь втрачається. Студенти спілкуються із старшокурсниками, або з тими, хто закінчив університет, і всі мрії про здобуття професії, своє бачення в ній просто зникають. Таким чином, мотивація втрачається. Чому? Чим дорослішим стає студент, тим більше він розуміє, що працевлаштуватись буде надзвичайно важко, або місця займають «не ті люди».

Мотивація – це те, що рухає студентом, учнем. Десь у внутрішньому світі саме через неї ми досягаємо поставленої мети. Для школярів – можливо, добре вчитись значить, що батьки забезпечать велосипедом, планшетом, або ж самі мають бажання  вступити до ВНЗ, інше, а для студента – фаховість у своїй справі, працевлаштування, достойна оплата праці. Розуміючи сучасну реальність, студент втрачає мотив, адже він керується: «Навіщо це все? Адже не буду працювати за фахом». «Навчання – трата часу» і так далі. Деякі ж студенти залишаються оптимістами і продовжують навчання, бо їхні мотиви: «можливо, я не буду працювати за фахом, але вища освіта дає можливість розвиватись та самовдосконалюватись», або ж «Можливо в мене вийде не все відразу, якщо мені вдасться працевлаштуватись за професією я буду фахівцем у даній справі».

Все ж які б не були важкі часи та реальність, закликаємо совісно підходити до процесу навчання.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією