Популярне

Путін, щодо збитого літака: «Нам завдали удару в спину»

Президент РФ Путін озвучив свою думку щодо збитого у небі Туреччини російського військового літаку СУ-24. «Нам завдали удару в спину», – сказав він.



«Звичайно, наші військові ведуть героїчну боротьбу з терором, не шкодуючи себе і не шкодуючи свого життя. Але сьогоднішня втрата пов’язана з ударом, який нам завдали в спину поплічники тероризму. Інакше я не можу кваліфікувати те, що сталося. Наш літак був збитий над територією Сирії ракетою «повітря–повітря» з турецького літака F-16. Він впав на територію Сирії в чотирьох кілометрах від кордону з Туреччиною. Знаходився в повітрі, коли на нього була здійснена атака, на висоті 6000 метрів – на відстані одного кілометра від турецької території. У будь-якому випадку наші льотчики, наш літак ніяк не загрожував Турецькій Республіці. Це очевидна річ. Вони проводили операцію по боротьбі з ІДІЛ. У Північній Латакії – це гірська частина, де зосереджені бойовики, в основному вихідці з Російської Федерації. І в цьому сенсі вони виконували свою пряму задачу превентивних ударів по терористах, які в будь-яку секунду, в будь-який час могли повернутися в Росію. І це, звичайно, люди, яких потрібно безпосередньо відносити до міжнародних терористів».

КНК Медіа нагадує, що офіційний Стамбул наполягає, що військовий літак був збитий саме через порушення повітряного простору Туреччини, причому пілот діяв суворо за протоколом – попередження, лише потім постріл. Як повідомляють ЗМІ, пілот турецького літака чотири хвилини буквально благав російського пілота покинути небо Туреччини. Але Путін чомусь у своєму офіційному слові наполягає, що турки напали на російський літак в небі над Сирією.

Кажучи мовою дипломатів, це звучить, як якась брехня. Схоже, що Президент РФ або давно не заглядав до інтернету, або живе своїм власним життям, або йому брешуть його спецслужби, або він дійсно не дуже при собі, або все це та ще трішечки – разом…

У будь-якому випадку, наслідки від збитого літака будуть не дуже приємні насамперед для росіян. Можна «провангувати» найближчі кроки Путіна: Туреччина більше не друг, готелі там погані, їжа погана, море погане і скрізь терористи. І сотні російських туристів не зможуть виїхати додому, бо він заборонить туди літати цивільним літакам. А потім росіяни будуть казати, що у Росії є багато чудових міст, де можна гарно відпочити. Хоча, може це йі не дуже погано для нормального цивілізованого світу – ніякого «тагілу» та «кримнашу» Туреччина більше не почує!

Як кажуть, що не робиться, то на краще. Подивимось.
 

Ткаченко Юлія
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією