Популярне

Що бачить мама Йовович з Америки?

Україна в Європі не потрібна, там вистачає своїх проблем. Саме так вважає мама голлівудської акторки Міли Йовович, Галина Логінова, яка зараз мешкає в Америці.

«Мені боляче на це дивитися. Але я бачу ситуацію в Україні не так, як американці. Вони слухають радіо, дивляться телебачення – у них своя пропаганда. Я ж людина в політиці абсолютно неграмотна, все відчуваю інтуїтивно, серцем. Українців обдурили, зробили це ще до того, як все почалося. У революцію не вірю, вважаю, що зараз відбувається падіння вниз».

Логінова погоджується, під час Революції Гідності українці боролися за ідею, та не знали – яку ціну доведеться заплатити.

«Виграла маленька група людей. Про інших страшно говорити. Зі мною погоджуються всі друзі, які залишилися в Україні. А з народом що зробили? Закрутили міжнаціональну боротьбу! Як можна ділити росіян та українців? Адже в Росії на всіх посадах найталановитіші люди – українці. А зараз, наче бенкет під час чуми. Влада думає тільки про власні кишені. Стільки людей загинуло, а заради чого?»

Мати кінодіви додала, що надія приєднатися до Європи була та на Україну чекало би багате, квітуче життя. Однак з проблемами, що виникли недавно в Європі, Україна там не потрібна.

Кристина Ломенко
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією