Популярне

Скільки «Правих Секторів» в Україні?

На фоні економічної кризи, відсутності дієвих реформ, окупованого Криму та бойових дій на сході країни – політичні процеси в Україні перманентно не змінюються. Досі наші політики перебігають з одного політичного табору до іншого, ну і звісно – ділять, діляться та конфліктують.

Не оминула участь поділу гетьманської булави, на жаль, і національно-патріотичний рух. Що ми, друзі, маємо у підсумку? Радикально налаштований націоналістичний рух, який був однією з рушійних сил Революції Гідності, відтепер розділився на кілька частин:

    ПС (Правий Сектор)
– політично-радикальний. Це Національно-визвольний рух, який раніше керувався Ярошем, а тепер очолюваний Проводом. Тобто там ним керує якась компанія невідомих нам (широкому загалу) людей. Їх точна чисельність нікому не відома. Як і їх плани на життя, крім гасел на кшталт скинути з царювання «банду Порошенка». Революційним шляхом, зрозуміло.
    ПС (Правий Сектор) – політично-поміркований. Це ті, хто пішов з Ярошем, який тепер створює новий громадсько-політичний рух. Який, найімовірніше, буде називатись саме іменем Дмитра Яроша. Їх точна чисельність теж нікому не відома, десь на рівні кількох бойових батальйонів (кілька сотень людей?) та певної кількості людей у свого часу створених регіональних осередках.
    ПС («П’яний Сектор») - скандально-безголовий. Це нібито кілька батальйонів спецпризначення («Захід 1», а також 2-3-4), вихідці з яких нібито керуються комбатом «Чорним». Який, теж нібито, вже засвітився «розборками» в Мукачевому, бійкою на Драгобраті, розбійним нападом на львівську АЗС та на інших локаціях. Стрілянина, погрози і рукоприкладство – приблизний стиль поведінки. Від цих «правосєків» відхрестились вже згадані вище легальні «Праві Сектори». Точна чисельність «П’яного Сектору» нікому не відома, залишається лише сподіватись, що дуже небагато…

......................

Може є ще якийсь «Правий Сектор»? Може я когось забув, друзі, не згадав?

І при такому ось ситуативному поділі – кому ви симпатизуєте? Запрошую до дискусії.
 

Тихолаз Ігор
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією