Популярне

Що таке депутатство? Точки зору народних обранців

Останнім часом, спостерігаючи за ходом пленарних засідань у міських та обласних радах, виникають думки про те , що роботу більшості народних обранців важко назвати високоефективною.

Проте охочих вершити долю країни з наближенням чергових виборів стає все більше і більше, судячи з кількості нових сил, що з’являються на політичній арені чи не кожного року.

Кореспондент Knk.media вирішила поцікавитись істинними намірами того, чому депутати так рвуться до влади. 50% із опитаних просто уникали відповіді під різними приводами. А от під приціл наших камер потрапили депутати Станіслав Поліщук, Анатолій Даниленко, Микола Ляшенко, Олег Кіщук та Гліб Лірник, яких ми спіймали у стінах Київської обласної ради і спитали: «Чому ви вирішили піти у депутати?» Що ми почули у відповідь дивіться на відео нижче та робіть власні висновки.

Савко Лілія
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією