Популярне

Чиновники від спорту не мають наміру легалізувати уподобаний росіянами допінг

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) не має наміру змінити процедуру включення речовин в заборонений список, незважаючи на ситуацію та тиск РФ. Про це заявив генеральний секретар організації Девід Хоуман.

«Ми не збираємося створювати нову процедуру включення в список через одну речовину. Справжня процедура випробувана і відпрацьована протягом більш ніж 12 років. Щороку ви повинні обводити 1 жовтня на календарі, оскільки в цей день приходить новий список», - зазначив спортивний чиновник.

До того ж, Хоуман рекомендував перевірити ще раз аналізи спортсменів, взяті під час Олімпійських ігор в Сочі 2014 року. «Крім інформації про допінг у легкій атлетиці у нас є повідомлення і про вживання заборонених речовин в інших видах спорту. Вони зібрали безліч різної інформації, і нам треба зрозуміти, чи достатньо вона серйозна, щоб відкрити нове розслідування», - повідомив він, посилаючись на дані керівника незалежної комісії WADA Річарда Паунда.

«З огляду на інформацію, яка у нас є зараз, МОК потрібно перевірити ще раз всі допінг-проби з Олімпійських ігор 2014 року в Сочі, поки не закінчився 10-річний термін їх дійсності», - цитує чиновника британське видання Daily Mail.

Нагадаємо, гучний допінг-скандал розгорівся після того, як позитивні тести на мілдронат виявилися у лідера чоловічої збірної Росії з шорт-треку, олімпійського чемпіона 2014 року в естафеті, чемпіона світу 2015 року на дистанції 1500 м і абсолютного чемпіона Європи 2016 року Семена Єлістратова, олімпійської чемпіонкиа 2014 з фігурного катання Катерини Бобрової, переможниці п’яти турнірів «Великого шолома», призера Олімпіади-2012 з тенісу Марії Шарапової, п’ятикратного чемпіона світу з ковзанярського спорту Павла Куліжнікова і волейболіста московського «Динамо» і збірної Росії Олександра Маркіна.

Мілдронат, до складу якого входить мельдоній, був внесений до списку заборонених речовин Всесвітнім антидопінговим агентством з 1 січня 2016 року. Він є забороненою субстанцією як в змагальний період, так і поза змаганнями і відноситься до класу «Гормони і модулятори метаболізму».
 

Максим Вікулов
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією