Популярне

Вихід із зони комфорту як крок до саморозвитку.

Кожний із нас планує своє життя в залежності від свого світогляду та світосприйняття, проте всі добиваються одного – зробити його комфортним. Тому на теперішній час дуже актуальне таке поняття як зона комфорту. Під нею розуміється, така область життєвого простору,  яка дає відчуття затишку, безпеки та комфорту в цілому.

Переважно зона комфорту залежить від звичайної поведінки людини, мається на увазі те, що вона виникає у тих умовах, де все звичне, стабільне та передбачуване. В таких ситуаціях, кожний впевнений в наступному дні і знає що від нього цікаво, зароджується стабільність. Це приємне відчуття звичайно, проте не завжди воно буває корисним. Чому? Тому що ви не викладаєтеся на повну. Біологічно доведено, що клітини живого організму отримують позитивну динаміку зростання в той момент, коли вони піддаються зовнішнім факторам впливу, в більшості випадків подразників. Так само відбувається з людьми. Лише в ті моменти коли стається непередбачувана ситуація, яка вибиває землю із під ваших ніг, ви починаєте шукати нові шляхи як з нею боротися чи в подальшому жити. Проте не потрібно чекати щоб виникали обставини, можна попробувати самому вийти із зони вашого комфорту, тим самим почати рухатися вперед. Адже рано чи пізно ваша зона комфорту, яка робить ваше життя стабільним, починає позбавляти ваше життя гострих відчуттів та гальмувати ваш розвиток у цілому. Для того щоб цього не сталося, потрібно час від часу виходити із привичного для вас образу життя і пробувати щось нове.

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією