Популярне

Українці здобули дві перемоги на етапі «Діамантової ліги» у Римі

Богдан Бондаренко і жіноча естафетна команда 4х100 метрів у складі Наталії Строгової, Єлизавети Бризгіної, Олесі Повх і Наталії Погребняк стали переможцями четвертого етапу «Діамантової ліги» (2 червня, Рим).

Бондаренко переміг у секторі для стрибків у висоту з найкращим результатом сезону – 2,33 м. Їх він подолав з другої спроби. Британець Роббі Грабарз й італієць Джанмарко Тамбері посіли друге і третє місця (у обох – по 2,30 м). Юрій Крімаренко – 11-й (2,15 м).

Бондаренко намагався встановити і найкращий результат сезону у світі, проте 2,37 м з двох спроб йому не підкорилися.

Українець лідирує у «Діамантовій лізі» з 20 очками. Етап у Римі став третім у нинішньому сезоні для Бондаренка, у якому він бере участь і перемагає. Проте лише в Італії і Марокко чоловічі стрибки у висоту входили до «діамантових перегонів».

Жіноча естафетна українська четвірка перемогла з рекордом змагань – 43,64 с.

Ольга Саладуха вперше виступила на міжнародних змаганнях після тривалої паузи, пов’язаної з лікуванням спини. У Римі вона стала шостою, повторивши свій найкращий результат сезону – 14,18 м.

Українка Тамара Твердоступ виступила у якості одного з пейсмейкерів на дистанції 5000 м, де найкращий результат сезону у світі показала ефіопка Аллмаз Айяна (14.12,59 хв).

Більше про виступи українців читайте у новинах на сайті ФЛАУ.
 

Прес-служба Федерації легкої атлетики України
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією