Популярне

Як позбутися плям, які важко вивести?

Існує безліч способів позбутися ненависних плям, які, здавалося б, назавжди залишили слід на одязі. Але вихід завжди є!

Отже, як вивести:
1.    Шоколад.
Налити у таз воду та додати солі із розрахунку 1 столова ложка на літр. У такій воді попрати одяг.
2.    Червоне вино.
Свіжу пляму від вина та червоних ягід можна вивести за допомогою гарячої води. Потрібно натягнути тканину над каструлею і лити із чайника просто на пляму.
3.    Губну помаду.
Потрібно нанести на пляму буру, а потім відчистити її щіточкою чи ганчіркою. Після цього тканину попрати у мильній воді.
4.    Траву.
Свіжі плями трави потрібно протерти одеколоном , а якщо ж пляма давня – обробити його сумішшю з нашатирного спирту і одеколону.
5.    Кров.
Не можна замочувати тканину в гарячій воді (!), а лише в холодній, а потім попрати з допомогою звичайного господарського мила.
6.    Клей.
Потрібно нанести на пляму засіб для зняття лаку (без ацетону).
7.    Жувальну гумку.
Покладіть тканину у… морозилку, але перед цим не терти пляму взагалі!
8.    Олію.
Вже давно усталилася думка, що вивести жирну пляму важко, якщо взагалі можливо.
Звичайно, якщо спробувати, то все під силу! Для цього потрібно посипати пляму зубним порошком  на 2-3 години, а потім забрати порошок щіткою.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією