Популярне

Стала відома дата прем’єри «Голосу країни-7» на «1+1»

22 січня в 21:00 на телеканалі «1+1» відбудеться грандіозна прем’єра сьомого сезону вокального проекту «Голос країни» з новим тренерським складом, до якого увійшли Тіна Кароль, Потап, Джамала і Сергій Бабкін.

Українська співачка Тіна Кароль в четвертий раз займе тренерське крісло «Голосу країни». Популярний співак і успішний продюсер Потап стане тренером вокального проекту втретє.
Вперше сядуть у легендарне червоне крісло український музикант і учасник популярного гурту 5’nizza Сергій Бабкін та Народна артистка України і переможниця Євробачення-2016 Джамала. Співачка зізналася, що поєднувати підготовку до концертного туру, організацію весілля з коханим Бекіром Сулеймановим і зйомки в «Голосі країни» буде непросто, але її приваблює можливість експериментувати з молодими талановитими вокалістами на сцені кращого вокального проекту країни.
Ведучі «Голосу країни-7» - незмінна і улюблена глядачами телепара Юрій Горбунов та Катя Осадча. Юрій розповідає, що він не очікував почути під час зйомки «сліпих прослуховувань» настільки сильні голоси:
«Я кожен раз дивуюся, звідки беруться такі таланти. Мені завжди здається, що сильніше попереднього сезону бути не може. А потім дивишся на учасників нового сезону і не розумієш, як ці голоси з’являються - це щось неймовірне, це фантастика», - каже ведучий.
Сьомий сезон буде наповнений яскравими творчими експериментами, глядачі побачать ще більше реаліті і залаштунків проекту.
Над створенням проекту працює команда «1+1 Продакшн», що складається із 300 професіоналів під керівництвом Вікторії Лєзіної. Те, що відбувається на сцені і в залі, знімають 30 операторів.
Всього на 9 локаціях використовується від 200 - 220 тонн декорацій, в тому числі і глядацькі трибуни. Цікаво, що знаменита гіпсова рука, яка прикрашає сцену і стала символом проекту, важить 3,5 тонни.
Для сьомого сезону було створено 10 тонн різнокольорових світлових неонових декорацій, які стануть яскравою особливістю сезону.

Прем’єра сьомого сезону «Голосу країни» продовжить «Рік «Голосу» на телеканалі «1+1», який почався з «Голосу.Діти-3». Переможницею третього сезону дитячого вокального проекту стала 12-річна підопічна Тіни Кароль Еліна Іващенко - талановита дівчинка з Броварів, яку виховали 78-річні бабуся і дідусь.
 


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.