Популярне

Алла Кудлай стала учасницею команди Джамали на «Голосі країни-7»

Вчора глядачі телеканалу «1+1» побачили другий епізод сьомого сезону головного вокального проекту країни «Голос країни» з оновленим тренерським складом, до якого увійшли Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль.

 

Головним сюрпризом випуску став виступ на сцені проекту Народної артистки України Алли Кудлай зі знаменитим шлягером «Красива жінка незаміжня». З перших же нот пісні Джамала впізналася вокал відомої співачки, вигукнувши: «Алла Кудлай!». Всі чотири тренери танцювали під час цього виступу, розвернувши свої червоні крісла. Тож не дивно, що за таку талановиту і знамениту учасницю вибухнула справжня битва, але Алла вибрала своїм тренером переможницю «Євробачення 2016» Джамалу.
Після цього Потап зробив легендарне селфі з усіма тренерами і Аллою Кудлай, а також розповів цікаву історію, пов’язану зі співачкою:
«Алла Кудлай - хрещена мама Насті Каменських. І одного разу на Дні народження Насті, де грала модна діджейська музика, Алла Кудлай сказала: «Можна я заспіваю пісню?». І після того, як вона почала співати «Красива жінка незаміжня» навіть ті, хто ніколи не танцював, встали, і почали танцювати».
http://1plus1.ua/golos-krainy/video/alla-kudlaj-krasiva-zinka-nezamizna-vibir-naoslip-golos-kraini-7-sezon

21-річна Ібраімова Наіле родом з Криму прийшла на «Голос країни» для того, щоб за допомогою музики об’єднати свою сім’ю. Мама Наіле - росіянка, тато - татарин. Раніше сім’я разом святкувала мусульманські і православні свята, але після анексії Криму родина посварилася. Наіле - справжній самородок, на сцені вона зізналася, що не професійно займалася музикою, і коли в репетиційній залі на проекті їй запропонували розспіватися, вона не знала, як це зробити. Своїм виконанням пісні гурту White Stripes «7 Nation Army» учасниця розвернула всі тренерські крісла.
«Я просто була вражена твоїм вокалом, у тебе дуже теплий голос. Мені це близько», - зазначила Джамала.
Дівчина передала привіт своїм батькам, які зараз знаходяться в Криму.
«Як хочеться туди!» - зітхнула Джамала.
На прохання Сергія Бабкіна Наіле заспівала татарською мовою, а Джамала для всіх глядачів пояснила, що ця пісня про рідний край. «Цю пісню мій тато співає так, що у мене мурашки по тілу йдуть. Наіле співала, а я відчувала тугу за татом, за Кримом», - зізналася співачка.
Учасниця обрала своїм тренером Джамалу, зазначивши, що відчуває в ній рідну душу.
http://1plus1.ua/golos-krainy/video/naile-ibraimova-7-nation-army-vibir-naoslip-golos-kraini-7-sezon

34-річний Роман Руссу з Одеси прийшов на проект, тому що «Голос країни» став для його родини доброю традицією. У минулому сезоні вагітна дружина Романа Надія виступила на «сліпих прослуховуваннях», але, на жаль, не змогла розвернути тренерські крісла. Роман виконав хіт Земфіри «Хочешь» в оригінальній інтерпретації і розвернув крісла Тіни Кароль, Потапа і Сергія Бабкіна.
«Зовні Ви так схожі на Потапа, тільки з бородою», - зазначив Сергій Бабкін, коли побачив учасника.
«А я класно виглядаю! - пожартував Потап. - Так нам не вистачає справжніх чоловіків на сцені».
Тож не дивно, що своїм тренером Роман Руссу обрав Потапа.
http://1plus1.ua/golos-krainy/video/roman-russu-hoces-vibir-naoslip-golos-kraini-7-sezon

20-річний Євген Агєєв зростом 2,2 метра своїм проникливим виконанням пісні «Океану Ельзи» «Коли навколо ні душі» викликав бурю емоцій у Сергія Бабкіна. Тренер не зміг стримати сліз: «Я Вам повірив, Ви дуже тонка і чуттєва натура».
Євген розповів, що вчиться на геолога за фахом «Розвідка родовищ нафти і газу».
Між Тіною Кароль та Сергієм Бабкіним, які натиснули червоні кнопки, розгорнулося протистояння за Євгена. «Віддай його мені!» - просила Тіна Кароль непохитного Бабкіна. Але своїм наставником Євген все-таки обрав Кароль.
http://1plus1.ua/golos-krainy/video/evgen-ageev-koli-navkolo-ni-dusi-vibir-naoslip-golos-kraini-7-sezon

Нагадаємо, ведучі проекту - Юрій Горбунов та Катерина Осадча.
Дивіться «Голос країни-7» щонеділі о 21:00 на телеканалі «1+1».
За додатковою інформацією звертайтеся до прес-службі каналу «1+1», +38 044 490 0101; media@1plus1.tv; www.1plus1.ua
 


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.