Популярне

Зона комфорту та способи вийти з неї

 Все частіше ми зустрічаємо такі фрази, що зона комфорту не є хорошим місцем для розвитку та що перебування в ній не сприяє кар’єрному росту та успіху у цілому. Тому потрібно виходити із зони комфорту, робити те, що ви боїтеся та отримувати все нові знання та вміння.

 Під зоною комфорту розуміється місце, де не потрібно прикладати більше сили та зусиль, щоб щось отримати. І лише покинувши її людина зможе розвиватися.  Виходити із зони комфорту не легко для кожного з нас. Це викликає різний дискомфорт та призводить до втрат з однієї сторони. Проте з іншої сторони він надає нам великий шанс отримати інші знання, навчитися виконувати нові функції, попробувати реалізувати себе в другій сфері та постійно розвиватися. Для того, щоб змінити своє буденне життя та вийти із вашого комфорту можна скористатися різними способами. В першу чергу, ви можете змінити свій розпорядок дня, вибравши собі день протягом якого ваші дії будуть кардинально відрізнятися від усіх попередніх. Також нові знайомства можуть вивести вас за рамки зони комфорту. При цьому ви отримаєте нове коло спілкування  та інші погляди на життя. Ще одним хорошим способом є відвідування вільних лекцій по навчанню чи спортивних занять. Це не лише буде впливати на ваш образ життя та розвиток, а й прибавить вам азарту для виходу із зони комфорту. Також варто кожного дня вивчати щось нове, це можуть бути невідомі вам факти, теорії, навики чи навіть професії.
Старайтеся частіше робите те, що не властиво вам та вашій свідомості взагалі, це стане вашими маленькими кроками до виходу з зони комфорту та до успіху взагалі.

Марійка Міньковська
Всі статті автора


Вибір редакції

Гру
04
Тернопільский інститут: перезавантаження 2.0, Або полювання на відьом і відьмаків триває

В горезвісному Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує свою роботу комісія із люстрації кадрів, мета якої – повне і остаточне очищення колективу інституту від комуністично-медведчуківсько-путінської камарильї, яка впродовж років підступно розвалювала не лише цей заклад, але й систему шкільної освіти області в цілому.

Гру
04
Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.