Популярне

Отець Олександр на проекті «Голос країни» здивував та зачарував усіх

 Священик Олександр Клименко з м. Березань поблизу Києва прийшов на проект «Голос країни», де він виконав пісню "Материнська любов" Миколи Мозгового та викликав море емоцій.

 Велике здивування отримали усі четверо тренерів, які обернулися в черговий раз на голос в сліпу, та побачили на сцені священика. Його голос зачепив струни серця усіх присутніх у залі, як глядачів так і самих тренерів. Проте такий учасник несе великі обмеження та відповідальність у розважальному шоу. Адже, Отець Олександр хоче нести радість проте залишатися осторонь розваг. Це досить складно буде зробити у розважальному шоу, але цю місію він доручив Тіні Кароль, вибравши її своїм тренером. Крім цього, Отець Олександр, на своє прохання, отримав вокальні поради від тренерів. Так Тіна сказала, що йому для успіху потрібно лише чисте серце. Потап порадив просто дарувати свою любов глядачам. Джамала з технічної точки зору не вважає за потрібне давати настанови, головним моментом для нього вона вважає те, що він знає для чого та для кого він співає. Ну, а Сергій висловив свою думку, щодо можливості Отця Олександра стати переможцем проекту.
Тіна Кароль розуміє усю відповідальність, яка покладена на неї таким унікальним учасником. Тому варто поспостерігати за розвитком подальших подій на «Голосі країни».

Марійка Міньковська
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.