Популярне

Хитрощі маркетологів у «чесних» продажах

XXI століття – це інформаційний бум, який на кожному кроці несе за собою яскраві реклами, а маркетинг, в свою чергу, стає важливим напрямком у бізнесі. Головним моментом стає не так кількість реклами як її креативність та ефективність. Проте, не можливо змусити виробників позиціонувати свої товари без різних маркетингових хитрощів. Тому варто бути готовими до них. 

 Так, досить часто, маркетологи виграють на поведінці та психології покупців. Серед основних хитрощів маркетологів можна звернути увагу на:
1. Нове – ліпше старого. Досить часто речі купляють не через потребу в них, а через відчуття обділеності при користуванні старими моделями. На основі цього, маркетологи будують свої рекламні ходи, які змушують вас відчувати дискомфорт без нової моделі.
2.Більше – краще. Ще один хід рекламщиків, через який ми використовуємо не необхідну кількість товару, а нав’язану (наприклад реклами з двома подушечками орбіт, чи з шампунем, який потрібно змивати два раз).
3. Використання стратегії неокруглених цін. Переважно на цінниках ми бачимо не заокругленні ціни ( 9999,99; 199,99). В таких випадках це діє на психологію покупця як менша ціна і ця одна копійка досить сильно впливає на сприйняття. В таких випадках ми скорше сприймаємо суму як блищу до 9000 ніж до 10000.
4. Решта – за гроші. Ще одна хитрість маркетологів, коли вони пропонують товар зі знижкою, але до якого потрібно ще докупляти інші речі в придаток.
Більшість маркетингових ходів будуються на основі бажань людини ( наприклад такі реклами, як без ГМО, імунітет – це все, без консервантів, натуральні продукти, чарівна косметика). Ці реклами говорять людям те, що вони хочуть почути, тим самим мають великий успіх. Любий ринок гр

Марійка Міньковська
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…